Smart Fortwo - otvorenie kapoty, chladiaca kvapalina

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petraxxx
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.04.2012 14:35
Zdieľať na Facebook

Smart Fortwo - otvorenie kapoty, chladiaca kvapalina

Príspevok od používateľa petraxxx »

Dobrý den chcem sa opýtať na radu kde vymeniť zámky na smart for two? Najlepsie žilinsky kraj...a ako sa to tak cenovo pohybuje... Kúpili sme ho asi 2 dni do zadu, len až večer sme si všimli, že nesvieti tachometer. Nema s tym niekto skusenost mi poradiť ? Dalšia otázka ešte prosim Vas ako sa otvára kapota auta a kde najdem mraziacu kvapalinu? A na zimné pneumatiky aky potrebujem rozmer a typ? dakujem pekne za rady :3906:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zimné pneumatiky potrebuješ presne rovnaký rozmer ako letné, resp. ak máš v TP zapísané aj iný, alternatívny rozmer, tak taký...

Mraziaca kvapalina je čo? Chladiaca kvapalina? Tak tá sa nachádza v chladiacom okruhu motora. Len netuším načo ti bude užitočná táto informácia. Ak ale hľadáš vyrovnávaciu nádržku kvôli kontrole/doplneniu (prečo to nenapíšeš tak, aby sme si nemuseli domýšľať?) tak tá sa nachádza pod prednou kapotou:

[img]http://files.myopera.com/cicmanec/album ... kapota.png[/img] [img]http://files.myopera.com/cicmanec/album ... oolant.png[/img]

Inak s mojou najnovšou verziou Googla som užívateľský manuál našiel do 5 sekúnd...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Tu si možno niekto pred kúpou neoveril obúvaný rozmer a teraz ho vykacuje z cien "ne-štandartných" rozmerov navyše vzhladom na terajšiu trhovú cenu auta
petraxxx
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.04.2012 14:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petraxxx »

ok dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní