hlinikove disky na smart

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smartivan
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 30.07.2009 22:17
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smartivan »

original napísal:no mozno si necham poradit a dam tam aj tie 16ky. pozeral som ten link a tie ceny su za sadu, alebo ako to je? ak dam dozadu 17ky tak aj dopredu idu 17ky, alebo tam sa davaju 16ky?
Tie ceny sú na sadu. Ja som kupoval 5 dierove rozteč 5x112 a v cene boli aj distančné podložky na zmenu počtu dier. Všetko s certifikátom a zárukou. Ako hovorím max. spokojnosť. A keď možem doporučiť tak určite 15-ky.
A aby som nezabudol, keby si tam chcel dať 17-ky tak este budes potrebovať zadný nárazník ktorý má širší límec na oblúk blatníka a aj predné blatníky by potrebovali úpravu límca. Potom konečný efekt - kopa roboty a investícií a zubné plomby von.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

navyse, podla toho co pises, chces fortwo 450, a tam bez uprav naozaj tie 17" asi nedostanes..

skus na smart fore, niektori skusali kadeco, ale toto by som asi neriskoval..

dizel je v tomto modeli asi lepsia volba,alebo potom kupit benzin po smrti, a dat si urobit repas motora, co vyjde cca 800 eur..
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

Dizel sa ma problem hybat s 15kami, nieto este so 17kami...
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

od akeho roku sa vyrabal model 451? mozno by som potom ten kupil.len do tak maleho auticka sa mi nechce davat tolko penazi co som dostal za 3 rocneho passata.
15ky kolesa tam urcite nechcem, je to male podla mna..mne ide hlavne o design a preto budem vyberat aj ten najkrajsi model..
to ozaj je diesel taky lenivy? benzinove auto v zivote nechcem.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

od 2007...k ostatnemu sa uz vyjadrovat nebudem..lebo to si fakt vystihol..aj s dizajnom na ukor vlastnosti, a navyse, tie 16" nezapises na dizla..ani ziadne ine..a na 450-ku okrem brabusa, kde sli 16", to nikto nezapise..lenze ten ma aj nejaky vykon, dizel ma okolo 35kW, neviem presne, nikdy by som auto do mesta nechcel dizlove...
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

mne nejde o to ci mi to zapisu do technicaku, ale ide mi o technicku stranku ci sa tam vobec vojdu tie vacsie kolesa. nemam problem zapisat akykolvek rozmer. vsetko je len otazka penazi...
diesla chcem z troch dovodov: 1. lacna nafta 2. netreba to tak vytacat jak benzin 3. nebyvam priamo v meste
a z tym vykonom, ked bude slaby dam to trosku nacipovat, mozno sa to zlepsi.
inak dakujem vsetkym za prejavenu snahu mi poradit.
roman66666
Príspevky: 548
Dátum registrácie: 26.11.2008 20:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa roman66666 »

problem s peniazmi nie je ale hladas auto co nema velku spotrebu, nemas problem pustit za kola 5ku ale novsi model je uz drahy, brabus uprava ziadny problem len keby este tie kese boli skutocne, hladas upravy od renomovanych spolocnosti ale tam ti povedia taku sumu ze aj ten smart ta prejde, to su zabavky pre ludi ktorym nejakych 15litrov je tyzdenna renta, ktorym je skoro jedno ci je to auticko za 15 alebo za 35 litrov a ktory urcite neriesia spotrebu
marko583
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 11.01.2008 19:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko583 »

Chlapce chlapce... malo toho vies o smartoch, este menej o dizlovych.ma to presne 30 kw, do mesta do ca. 80kmh v pohode. Dalej to uz nevladze, aj ked na 130 kde je obmedzovac sa to rozbehne. Ale v prvom kopceku to zacne stracat dych. Riesit pri aute ktore ma realnu spotrebu v meste 4,8 l nafty vs. 5,5 benzinu je podla mna uplne prizemne. A aby to bolo aspon trocha financne zaujimave, tak tolko km s tym autom nenajazdis, lebo ta prestane bavit. A keby nebol fakt problem v prachoch, tak jednoducho ides do prveho showroomu a kupis si ho noveho bez blbych otazok co to zere a kolko to stoji...
original
Príspevky: 268
Dátum registrácie: 03.03.2008 13:36
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa original »

roman a marko problem s peniazmi ako taky ani nie je, ale idem kupit pozemok a stavat dom, takze tam pojdu prachy...a nechodim do prace za 500€, ale podnikam a aj tam potrebujem prachy...auto nebude pre mna, ale pre moju drahu. naftu preto, lebo jej mam dost..spotrebu ani tak neriesim..mam doma viacej aut co zeru cez 10 litrov. za tak male auticko sa mi ozaj nechce davat kopu penazi, lebo aj tak to strati hodnotu...paci sa mi na nom, ze je malinke a da sa krasne porobit.nechcem ziadne ine male auta ako su punto, clio, yaris...to jej potom zas mozem kupit BMW.
mozno ten diesel je slaby, ale na kotulanie do prace a to staci. ved to dam aj trochu vyladit..
nove nechcem a firme to tiez nebudem davat prerabat, ved vymenit kolesa za ine zvladnem aj doma a polepit ho reklamou.
a neviem kde si videl, ze by som sa pytal kolko to zerie, alebo stoji. viem ze ked tam dam 235/30 R17 kola ze to nebude zrat 3 litre.a ked sa to nebude chciet rozbehnut tak niekto tu moju krasku snad potlaci... :40bd:

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní