Smart Fortwo - autosedačka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

smoogy
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.12.2011 11:33
Zdieľať na Facebook

Smart Fortwo - autosedačka

Príspevok od používateľa smoogy »

Neviem či sa to tu už rozoberalo, ale mám otázku?
Môžu sa v smarte fortwo prevážať deti v autosedačke na prednom sedadle?
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ano mozu...pre akekolvek info o smartoch sa obrat bud na smartcars.sk, alebo na smart-club.cz, kde najdes aj mna, ale aj vsetky info osmartoch..

dolezite je, aby mala sedacka isofix..ak nema, treba kupit sedacku prisposobenu na pasy..inak standardne v nemecku bezna prax, v smartoch sa deturence bezne vozia..
smoogy
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 20.12.2011 11:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smoogy »

diki za odpoveď. Ak sa v tom vyznáš aký odporúčaš mám záujem o 0,7. chcem to len na odbiehanie do mesta cca 30 km
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

tak mna tu kazdy pozna ako zanieteneho smartistu, cize ja Ti tazko napisem nieco zle..kazdopadne si daj auto doviezt alebo vybrat niekym, kto sa priamo smartom venuje, lebo bazary o tych autach vedia pramalo..lepsie kupovat auto od niekoho, kto ho ma ako milacika..co pri smartoch nie je problem..

kazdopadne je volba 0,7i lepsia ako 0,6i, ale zase oplati sa kupit po fecelifte aj s 0,6i a klaknutym motorom..idealne verziu "passion", co je uz presklena strecha a klima..motor zrepasujes za 800 eur, a cele auto kupis za mozno 1500-2000 eur...a mas auto na vecnost..do mesta nie je lepsie priblizovadlo..navyse, repas motora a vhodna starostlivost a to auto uz nemas moznost a sancu znicit..
137
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 137 »

...tiez mam smart, vprdu decko v detskej sedacke a pohoda...jediny problem by bol keby si mal dieta este velmi malinke apotreboval by si "vajickko"...vtedy len origo M-B Smart sedacku, nakolko v origo vajicku je zabudovany vypinaci cip na ABG, ktory sa inym sposobom vypnut neda...ak je sedacka klasicka - "celom k smrti", tak tam ziadne specialnosti nepotrebujes....

...ad motor...ja mam po facelifte 0,7 2005/2006 po vymene turba(predchadzajuci majitel bol hovado a nechladil) pri 58.000 s cca 80.000km a potrebujem to prave kvoli malej vymenit za vacsie alebo predat a kupit nieco vacsie(lebo sme uz traja)...mam ho uz stvrty rok a keby som si mohol dovolit drzat dve aua tak si ho necham...ak teda chces ulozenku za dobru cenu kludne sa ozvi...
mjls
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.04.2010 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjls »

Urcite mozu, lebo manzelka chodila so synom. zastavili ju par krat policajti, ale mala papier z MV z odboru policia, kde samotna policia potvrdzuje povolenie pouzivat detsku sedacku v smarte. Vzdy manzelka ukazala ten dokument s hlavickou MV a bolo po probleme.
Napísať odpoveď

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní