Smart Roadster

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

dobre hovoris, aj ked ze by mi slo zrovna o to, aby sa KAZDA obzrela, to asi nie...

proste na ujasnenie, tento rok sa chceme prihlasit v taliansku na sutaz performance tuning na Smart Time..v Riccione...v IT..

preto sa tak snazim... :41c2:

:d :D

Ak to teda stiham a budu na to aj financie, lebo to nie je lacna zalezitost, a teraz mam mierny deficit zdrojov, kedze v zime je roboty trochu menej... :-\

ale vynasnazim, sa, mam dobrych kamosov, ktori pomahaju obcas vypichnut docasne nedostatky zdrojov... :3035:

a za to im vdaka, a navyse, budu odmeneni... :300f:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

scorpi4 napísal:dobre hovoris, aj ked ze by mi slo zrovna o to, aby sa KAZDA obzrela, to asi nie.
asi? :d :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

ved uvidime buduci tyzden...normalne ze tesim sa...a hned sa to aj precalunit ide...

prave mi dosli info nejake potesitelne, cize parada.. :28b7:

Vazeni priatelia, ak mate este nejake otazky ohladne tohoto auta, treba sa pytat..

ak nie, bolo mi ctou zodpovedat doteraz zodpovedane... :300f:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

takze pridavam foto auta po prefoliovani..este nie finale, ale dam aj foto ako vyzeralo povodne...

Obrázok

Obrázok

a takto vyzeralo po nalepeni spojlerov:

Obrázok
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

finale

Obrázok
uwa0949225987
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18.06.2017 11:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uwa0949225987 »

ahojte. Premýšľam, že si takéto autíčko kúpim. Poprosím o radu, na čo si dať pozor...myslím ročníky atď...turbo zničí každý, kto nenechá auto po ceste oddýchnuť atď.

ďakujeeeeeeeem
uwa0949225987
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18.06.2017 11:28
Zdieľať na Facebook

Re: Smart Roadster

Príspevok od používateľa uwa0949225987 »

Čauko, máš dáke nové infošky?

díky
Ivan

*****
PatrolGR napísal:Davno dozadu som videl v BA cerveneho Smarta Roadster a zaujalo ma to auto ako mestske vozidlo. Teraz sa aktualne po nejakom pozeram a vratil som sa k tejto znacke, vravim si, auto to bude lacne, maly obsah = mala poistka, nizka spotreba... takze na tych par km, co idem len cisto do mesta to bude fajn a v lete si este mozno aj dam dolu strechu. No a objavil sa pruser, cena jazdenky roku 2003 od 6 tisic € ? :41c2:
Kde sa nabrala taka cena, je mi jasne, ze obstaravacia cena bola kedysi poriadne vysoka, ale v sucasnosti by to nemalo mat taku hodnotu (ma maly ulozny priestor a celkove je tam vsetko male, ved "smart", motor 700cm3 s turbom, ktore odchadza, spotreba okolo 5-6l/100km...)
auto som chcel na par tisic km do roku, ale takto na to uplne prestavam mysliet, lebo nedam sumu penazi, za ktore si uz pomaly kupim cisto nove auto s lepsimi vlastnostami ako toto

Takze sa vas chcem spytat, ze co je na tom take drahe? exkluzivita?

A pripajam fotku takeho krajsieho, aby mal kazdy prehlad, ako to vyzera:
Obrázok
uwa0949225987
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 18.06.2017 11:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa uwa0949225987 »

Čau,

daj na seba pls kontakt. Rád by som prehodil zopár viet, alebo popísal. Premýšľam nad takýmto autom.

díky
Ivan

scorpi4 napísal:Vazeni priatelia,

smarty poznam, sam dva vlastni, jeden new for two, a jedneho presne takehoto roadstera..

len pre informaciu, crash testy tohoto auta, ci jedneho, lebo druheho, dopadli vyrazne lepsie, ako napriklad fobia, ci dokonca octavia..

to poprve..

po druhe, posudzovat smarty bez zakladnych vedomosti o nich je prinajmensom odvaha, kedze ich koncepcia a celkovy vzhlad a bezpecnost su napriek vsetkym pochybovacom na vyrazne inej urovni od zaciatku vyroby..

netvrdim, ze ML ko takeho smarta nezrusi...asi ano, ale to rovnako aj ochtafku, ci akekolvek ine auto..

treba vziat do uvahy aj to, ze smart je divizia Mercedesu, cize naozaj ocakavat vyrazne nizku cenu za "auto z rozmaru", je hlupostou..a staci sa spytat v mercedese..proste smart je auto, ktore bolo prioritne vyrabane pre ludi, ktori si ho kupuju v prvom rade ako mestske vozitko, a nie prve do rodiny, mnohokrat ani druhe, ale az tretie, ci dalsie..proste nakupna taska..roadster bol vyvynuty na "vencenie sa " pre ludi, ktori proste netrpia nudzou..tolko k tomu..

co sa tyka motorizacie, len pre obraz uvediem, ze v zaklade ma to auto 60kW, co je 82 koni, je v turbine, a to, ze sa kazi, je miesanie jablk s hruskami..

kazili a kazia sa turba ludom, ktori o autach vedia malo, nenechaju auta vydychat...a dolezita vec, najma na motorizacii prveho radu, cize s motorom o obsahu 0,6 s turbom..mimo ineho s problemami so zahriatim motora a podobne..

pri novsich motoroch 0,7i je odidene turbo vynimkou, a bezne su smarty s najazdom 170 tis km, a bez poruchy...

pokial sa niekto zaujima o take auto, mal by si najprv precitat recenzie, potom zistit, ci nie je klub, alebo zaujmova skupina, ktora sa takymi autickami zaobera, a az nasledne sudit to, preco je cena tak vysoko..

mimochodom, da sa roadster kupit aj za 4000 eur, ale bez vybavy..nema elektrony, nema klimu, proste "holatko"...

alebo sa informormovat na strankach smart-club.cz, a dozvies sa viac...

ale opakujem, je to neobvykle a z radu vytrcajuce auto, a je zvacsa vo vybavach, o akych a mnohym ludom ani nesniva..bezne ma ABS, ESP, BAS, ASR, a rovnako mnohe maju senzor svetiel, ci stieracov atd..

v zaklade...

ak mate niekto nejake otazky, kludne Vam ich rad zodpoviem... :4012:
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Na scorpiho ziskat kontakt bude tazke...lakinooo Ti to vysvetli lepsie
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Hej? A organizovať preteky a vypisovať na Facebook stíha počas vychádzok?

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní