Smart For Two - kupit, ci nie?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Smart

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

modlis
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 10.06.2006 19:13
Zdieľať na Facebook

Smart For Two - kupit, ci nie?

Príspevok od používateľa modlis »

aky je vas nazor na to auto co poviete kupit alebo nieee? :300f:
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

temu presuvam do sekcie na to urcenej, a zaroven sa pytam, co chces vediet...aky rocnik?aky motor?vybava?kolko to ma akoze najazdene?

vlastnim smarta noveho, mal som aj stareho..mnohi z prispievatelov sa na novom smarte vozili..takze je mozne, ze Ti poradia aj oni..
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

scorpi je stary zastanca tychto prtkacov ,,, robil som taky minuly tyzden,, buchala naprava a tazko islo riadenie ,,, je to jednoduche auto,,ale premna to auto ani neni ,, malo to 97tis. motor zateceny ak liazka,,, 0.8 klepotak automat ,,ax. tycky vybite,, capy som menil vsetky 4 ,, spodne v pohode , ale vrchne ,,koli srobom - koli jednemu - musis rozobrat komplet brzdy aj z kotucom,, lebo ho nevyberies - ceny v pohode ,,, riadenie -- to nemalo ani posilovac - islo tazko - dostala sa don voda - vsetko zhrdzavelo - zhanal som nove pod 400e nic ,,tak som ho vybral,,rozobral a cistil a cistil od hzdze poskladal namastil dal nove manzety a vecer islo ako nove - vozil som sa v nom - do zadu nevidis ani hovno - viem ze to ma spatne, ale ked cuvas na tesnotky okolo dielne a aut a hlavne do zadu ,tak som mal chut to jebnut na dielnu na strechu - ja by som sa bal v tom furiku vozit aj po dvore , ja ani zadarmo by som to nechcel ,,, a ze je bezpecne aj v testoch ??? je ,,,ale cele auto je len sedadlo a prtkavy zvuk ,,,
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

samozrejme, je rozdiel ked kupujes auto od niekoho kto sa len vozi, a od niekoho, kto ma auto aj ako konicka..nie je tomu tak davno, co som predaval stareho smarta, a aj ked to bol benzin 0,6 s turbom, nebol motor ani len kvapnuty olejom..

ale ako pisem, to je individualne ako pri ktorom kolvek inom aute a hlavne majitelovi..

k tej bezpecnosti asi tolko..testy NCAP jasne hovoria o bezpecnosti, nebudem to zbytocne kopirovat, kto chce, najde si..

je jasne, ze ak niekto radsej kazdi v autach zn. JEEP a im podobnych, smart mu pripada ako auto z inej planety... :d :D ( to je aj o Tebe mjz..:D )

ale ja jazdim aj v JEEPe,a zato mam rad aj smartika...zadny kufor je rovnaky,ako ma fabia, aj ked sa tomu tazko veri...a viackrat som tu pisal o tom, ze smart je auto ktore ma svoje vyuzitie najma v mestach kde je problem s parkovanim, behanie po uradoch a podobne aktivity..ked v tom jazdi clovek bud sam, alebo dvaja, preco nie?ved spotreba je tam uplne v pohode a odveziem sa rovnako, ako na jeepe, ci passate...akurat nemam kde zaparkovat mnoho krat..
proste pre mna je to auticko, ktore si naslo uplatnenie aj u mna, a tym je povedane vsetko..alebo teda vacsina.. :d :D

a k tym opravam len tolko, ze je to rovnako ako s inymi autami..aj ta naprava..proste ked sa nestaras, je v keli..
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ved v pohode - to ze bucha naprava,alebo klopne, to skoro na vsetkych ,len niekt. to nepocuju a myslia si,, ze maju nezmar,,, len tento furik mi nijako nepasuje :d :D a jeep mi je uz niekedy tiez maly - hlavne ked taham na ryby na vikendy
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

osobne som sa viezol na scorpiho smarte . A tym ze som vyzsej a sirsej postavy ako priemer tak som bol skepticky voci tomuto auticku a popravde som sa z toho smial ale ked som sa v tom previezol tak musim popravde povedat ze ma to auto prijemne prekvapilo , neviem si sice predstavit s nim jazdit po dialnici ale ako auto do mesta a obcas mimo neho je to fajn auto s nizkou spotrebou , neni to lenive , ma sice tvrdsi podvozok ale vravim velmi som zmenil po jazde nazor na tohoto drobca a na prekvapenie pre mna je tam dovolim si povedat viac nez dost miesta aj pre mna takze ziadne krcenie sa ani pri vecsich osobach :2f93:.

Sice si auto tohoto typu asi nikdy nekupim bo potrebujem velke auto s velkym kufrom ale ako auto pre cloveka ktory nepotrebuje auto ako ja ale len ako presuvadlo do mesta aby nemusel chodit peso ci autobusom je to dobra volba
Naposledy upravil/-a fester777 v 09.08.2010 20:32, upravené celkom 1 krát.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mjz, ruku na srdce, sam dobre vies, ze mnohi nasi soferi su proste len uzivatelmi...a pridu, az ked im volant trieska o zuby...ved co, doteraz to ako tak slo... :d :D

a na ryby treba chodit na skutri, a to uvidis, ako zacnes hospodarne nakladat s priestorom na batozinu...po dvoch vyjazdoch Ti bude smart ako autobus... :40bd:

to fester777: vidis Matko, to kazdy povie,len sa treba previezt..ale vdaka za podporu..aj ked ani mjz nepise nic zle..len svoje postrehy.. :2f93:
fester777
Príspevky: 1799
Dátum registrácie: 19.06.2009 20:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fester777 »

no to je cista pravda scorpi , nie nadarmo sa vravi dokym clovek nezazie nevie
lubo2008
Príspevky: 474
Dátum registrácie: 24.12.2008 14:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubo2008 »

http://www.youtube.com/watch?v=niP0_56Hyns

Jedno je jasne,lambo sa nechyta :41c2:
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ved prave - tu skoro kazdy pise ake znacky a nesetri a tak ,, a ku mne chodia a na passat si vyberie starline kotuce a platnicky,,to iste golf,,audi - tycky po 9 e ,, vsetko je o cene a vela ludi nema love na opravy ,,lebo za posledne si kupi stoceny vymlateny dovoz - vacsinou nemecko ,, keby ti napisem len nieco za tych 20 rokov,, tak citas do nedele potom ta to uz nebude bavit ako mna ,,, niekto si mysli ze zasieram -- ale ja tych chrapin z nemecka,, som robil viac nez dost a nemecky hnilac - obzvlast ,, a na ryby som chodil aj na babete - ale doba sa meni a teraz mam tolko rarohov,, ze uz rozmyslam nad niecim vacsim - jasne ze len benzin,,, mam viac aut - ale vseko iba benzin ,,
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

bohuzial smarty su tiez len 3- valce :41c2: ale asi lepsie ako HTP a ak to chces len na behanie po meste tak to staci a hocikde s tym zaparkujes :4012:. Len ked budes parkovat pred dakym hypermarketom tak to neparkuj v blizkosti boxov s nakupnymi vozikmi, aby nezacali ludia strkat do toho mince :d :D :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

biki nejeduj ma...chces povedat, ze sa Ti nepacilo?ved si z neho vystupil ako vytraseny spak.. :40bd:

ale nie, mne je to jedno, mne sa paci, a mam ho rad...a ostatni nech si myslia co chcu..vzdy dam vsetkym autam vsetko to, co im treba..

vsjo..
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja nehovorim ze sa mi nepacilo ale na moj vkus moc male :4012: a vytraseny som bol preto lebo som este nikdy predtym nejazdil s automatom a bol to nezvyk a stale som mal nutkanie stlacit spojku lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

misko, to radenie pod volantom je uz len kozmeticka vychytavka..inak, hore kopcom ak je nejaky velmi dlhy, je to fajn vec, podradis si sam skor, ako ten automat....to je cele..nie je to auto na zavody, ale staci na to, co od neho ocakavam..

bude sluzit ako reklamny putac, takze ako take zaujme vzhladom, a ked bude na nom este reklama,. bude to o to jednoduchsie..lacna reklama po celom meste a okoli..navyse, chysta sa aj na rozne akcie smartu, takze o reklamu bude postarane aj tam..

a o to tu slo..mimo teda uz spominanych veci..kedze na ine auto nemam, staci mi aj smartik.. :d :D
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

:2f93: :300f:
Napísať odpoveď

Návrat na "Smart fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný