Seat Leon 1m ARL - trasenie pri 1900 otačkach

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

007Mato0
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 21.12.2008 10:51
Zdieľať na Facebook

Seat Leon 1m ARL - trasenie pri 1900 otačkach

Príspevok od používateľa 007Mato0 »

ahojte chcel by som poradiť mám cukríka seat leon 1m z motorom ARL mám ho už dlho a stále sa trápim z jemnými vibráciami v pásme okolo 1900ot je to len pri ustálenej jazde napríklad na tempomat a po rovine napríklad dialnica alebo dlhá rovinka pri prekročení približne 2200 ot to nieje cítiť robí to okrem 1a 2 na všetkých zaradených rýchlostiach na 1 a 2 to cítit nieje no na 3 až 6 hej hidrošteli sú nové mal som vonku aj trisky gumičky sú nové tandemove čerpadlo je zánovné originál z iného leona podtlak mam -0.8bar tlak paliva som ale nemeral spojku dvojhmotu pritlacak gufero lozisko... som menil ako komplet 40tis km nazad no nic sa nezmenilo ale spojka už začala šmýkať mám trisky z iného leona ktorí doviezol známi na diely mal okolo 185tis km hodnoty boli dobre samozrejme chcem ich poslať na stolicu a až potom založiť len som sa chcel poradiť čim to môže byť či to nebude vačkou aj keď ta nevyzerá zodratá ale ak by trebalo tak by som ju vymenil len už neviem čím to môže byť nechcem bezučelne meniť zbytočne veci ešte ma napadá silentblok motora sa mi zdal že má jemnu vôlu tak som kúpil originál ale situácia sa nezmenila napadá ma reakčna vspera ešte ale to by asi nemalo súvis len z 1900ot mám na leone 240tis olej davam millers oils zo špecifikáciou 505.01 mením po 7 tis km tankujem len premium naftu na shell rozvody sú nastavené na 0° poloosi a mechanicke veci ako homokineticke kĺby su bez vôli konektory k vstrekovačom som mal vytiahnuté a kontakty som prepružil emisiami prechádzam úplne
bez problémov z dimyvosťou nemám problém auto štartuje bez problemov za studena za tepla výkonovo tiež nie su problémy ťahá pekne mám ešte originál vb turbo vozil som sa na viacerých leonoch z motorom arl a nikomu to nerobilo čiže viem to porovnať bola nahratá aj sériová mapa ale vibrácie tam boli tiež za radu vopred vďaka
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: seat leon 1m ARL trasenie pri 1900ot

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na ss som vám odpísal ,máte tam čo s tým.
Napísať odpoveď

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 67 neregistrovaných