www.autobazar.eu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa pogo-roll »

mmm tak to by sa mi pacilo... ja si tu idem nohy zodrat kazdy den plyn-brzda-klaskon / plyn-brzda-klakson sofera po mna nikto neposle a zaidne fajnotky zadarmo nedavaju :40bd: no nic jak si kto zariadi tak ma :42f7:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa oco13 »

Ono je to zase vyvážené stresovým faktorom, ak z firmy zutekajú už aj vietnamci, tak to niečo vypovedá. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa pogo-roll »

vietnamci uz nesu to co byvali :40bd: :40bd: no vzdy je daco za daco sice sa musim autom dodrbat do roboty ale ja si do prace chodim odpocitnut :40bd: teraz som len tak pozrel keby som jazdil MHD by ma 100km vyslo 8ecky :40bd:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa oco13 »

Čo máš z toho že telo odpočíva ak hlava ide vybuchnúť? lebo - debil nad debila :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Oco mne sa tých traktorov mesti aj 100 , a myslel som si že máš Lagúnu . A nie že si nejaké veľké zviera čo sa vozí na medvedi rovno viano . Waw somz teba uzasnuty
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano mám dvojkovú, ale jazdí ju mladý. A budem mať aj mercedesa, len 240D už moc po Bazoši nie sú tak čakám. Piano sa to tuším volalo. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa pogo-roll »

myslim ze na nejaky v dobrom stave sa nacakas asi len dovoz z DE ... unas asi 4roky dozadu staval jeden dieselovy +jedna Audi 100 ecka ... furt som rozmyslal ze sa pristavim ci to nechce predat ...vahal som tak dlho ze uz neni ani jedno...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa oco13 »

Pre mňa dobrý stav znamená, že sa dá naštartovať aj zabrzdiť a má stk, aj tak skončí motor v traktore a zvyšok v šrote. Ako každý diesel čo bol doteraz doma.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa pogo-roll »

aha ... tak ak by sa ku mne dostalo take auto snazil by som sa ho zachovat inac to nema zmysel kupovat
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa oco13 »

Auto je len kopa zbytočného plechu okolo strojovne. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa pogo-roll »

su auta a auta ... pre mna su niektore kus historie ktora sa uz nevrati a z nesneho pohladu aj umelecke dielo :3035:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano to je jasné, ale tie sa nerozoberajú na diely . Mať taký Velorex, to by bolo niečo.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa pogo-roll »

:40bd: :40bd: :40bd: bolo by zaujimave ta v tom vidiet :40bd:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: www.autobazar.eu

Príspevok od používateľa oco13 »

To už je stroj čo sa nekupuje na jazdenie, ale na podval a vystavovať na zrazy. Nedávno som videl v CZ za pol miliona českých a za pol dňa bol preč.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Re: Seat Leon 5F tsi - praskanie v stredovom tuneli

Príspevok od používateľa biker610i »

seven549 napísal: 06.02.2023 01:24
vykopanafosilia napísal: 05.02.2023 13:02 Toto fórum už zdegradovalo na Pokec... Tí lepší mu na mechanický problém doporučujú diagnostiku, ako keby diagnostika mohla na mechanické problémy fungovať. Tí horší mu napíšu kraviny o zabudnutej fľaši, tupé litánie o fyzike základnej školy a samozrejme, aj klasické argumenty pacientov o opici a banánoch. Jak u debilov. Keď neviete napísať niečo normálne, aspoň držte huby.

Nečudujem sa, že sem okrem pár inventárov už nikto nechodí.
tu nic nezdegradovalo na pokec.ale nadobudlo to troska lepsi level pretoze za starych cias by na takuto temu bolo ako prve odpisane


----si pako?nevies pouzit funkciu hladat?naco zakladas temu ktora tu uz existuje.----


a chodili sem stale len ti isty ludia.ak si nebol mechanik hned si bol odpiskany ze naco otravujes.

to ze dostal par odpovedi na otazku ze nieco praska ako pet flasa alebo klapky v kureni,tak asi preto,lebo tak to opisal.

a ti ludia co sem chodia uz roky rokuce vedia ze takych tam je tu milion.a zakazdym nas to bavi odpisat bez kritiky.takze nemas sa naco stazovat. zacni citat temy z pred 10 rokov a pochopis ze co to bolo sem na autobazar sa vobec ozvat s otazkou typu nieco mi v aute vrzga klopka praska..alebo napr tvoj nick --vykopanafosilia---.co to je.to sa ma brat ako vtip?alebo ako osobitna skola?zato by si dostal okamzite v ten den konecnu a zakladal by si si novy nick.
Ano ano ja si tie casy pamätám ale ja som si to proste nebral k srdcu ja som sa len nad tym zasmial a zvlast nad cicmancom :d :D
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných