saab 95 3.0 TID odvetranie kluk.skrine potrebujem mechanika!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Oktavio19
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21.12.2010 15:27
Zdieľať na Facebook

saab 95 3.0 TID odvetranie kluk.skrine potrebujem mechanika!

Príspevok od používateľa Oktavio19 »

zdravim tak som myslel ze mi odislo turbo ale turbo je ok a zevraj je to odvetravanie klukovej skrine.uz ma to prestava bavit moj znami mechanik sa s tym uz dlho trapi a stale nevieme pricinu zvysenia otacok do maxima a mnozstva bielaho dymu!!!! nepoznate mechanika tychto ruskych rakiet niekto???? cavte..turbo odislo2 suvisi text........
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

pochopil som spravne ze ked to nastartujes tak motor vyleti na 6000rpm ?


PS: mas jeden z najstastnejsich motorov na svete. Prave preto vsetky taketo auta, espace 3.0d, velsatis 3.0d a podobne vymysly, stali zvycajne tak rok az dva po bazaroch...
Oktavio19
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 21.12.2010 15:27
Zdieľať na Facebook

Re: saab 95 3.0 TID odvetranie kluk.skrine potrebujem mechan

Príspevok od používateľa Oktavio19 »

Oktavio19 napísal:zdravim tak som myslel ze mi odislo turbo ale turbo je ok a zevraj je to odvetravanie klukovej skrine.uz ma to prestava bavit moj znami mechanik sa s tym uz dlho trapi a stale nevieme pricinu zvysenia otacok do maxima a mnozstva bielaho dymu!!!! nepoznate mechanika tychto ruskych rakiet niekto???? cavte..turbo odislo2 suvisi text....... tak a uz to je hotove iba jedno sitko oleove vybrat stacilo........
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Tak neviem či teraz.... Alebo...? Čo sa vlastne...?? :suicide:
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný