Saab 900 rv96 2.0 i - nenastartuje

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Padre777
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 23.12.2008 12:30
Zdieľať na Facebook

Saab 900 rv96 2.0 i - nenastartuje

Príspevok od používateľa Padre777 »

dobrý den páni ....jdneho dna ked som isiel na mojom saabe tak pri piatej rychlosti cca asi 110 kmh mi z nicoho nic auto zhaslo uplne a zacal svietit trojuholník v strede palubovky ......neviem vobec kde zacat pozerat chybu alebo nieco také..........predtym som uplne plnu nadrz natankoval tak neviem ci nahodou to neni nieco okolo toho lebo ked zapnem klucik tak si myslim ze by som mal pocut aspon chvilu ako natahuje benzín nie? zeby sa zaseklo hore cerpadlo? alebo mate ine napady?......dakujem za vsetky odpovede
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

krasne si zacal, ako v rozpravke..

"jedneho dna"... :d :D

no a teraz vazne..skus porozmyslat, ako funguje motor...potrebuje tri veci..elektrinu, palivo a vzduch..

pri predpoklade, ze je normalne funkcny, predpokladam, ze vzduchu bude mat dost, ale pozrel by som vzduchovy filter..

nasledne by som skontroloval kabelaz, palivovy system..nepises, co to robi ked sa snazis nastartovat..ci len toci a neodpaluje, alebo co..rovnako skontrolovat, ci dava iskru na sviecky nie je az taky problem..moze to byt zapalovacia rampa, vstrekovanie, alebo karburator, neviem co ma tento saab, ale mam pocit, ze uz vstrekovaciu rampu...

cerpadlo v nadrzi sa da skontrolovat tiez relativne jednoducho..

proste bez toho, aby si nieco skusil a popisal, co to robi, Ti tazko poradime..najprv treba zacat vylucovat veci od tych najjednoduchsich..

poznam chlapa, ktory na preteku robil pomaly generalku motora a elektriky,a nakoniec zistil, ze aj ked mu ukazoval palivomer pol nadrze, mal ju suchu...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pripadne nemas plnu nadrz nafty? :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní