Convoy 17 januar 2010

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mikail
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.01.2009 20:43
Zdieľať na Facebook

Convoy 17 januar 2010

Príspevok od používateľa mikail »

Zdravim vsetkych. V Bratislave sa uskutocni akcia SAABu. Zraz je 17.1.2010 o 10.00 na parkovisku MaH na Panonskej ceste 43 v Petrzalke. Kto sa zucastni, je potrebne potvrdit ucast, uz aj kvoli jazde v kolone.
Naposledy upravil/-a mikail v 09.01.2010 00:14, upravené celkom 2 krát.
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Zachranna akcia? Ako pomoze SAABu konwoy?
mikail
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.01.2009 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikail »

ludia, ktorym to nie lahostajne, sa ho zucastnia. Akcie prebehnu v celej Europe a Slovensko sa ku klubom pridava. Takze otazka irrelevantna.
Kamko13
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 28.08.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kamko13 »

Keby som mal niekedy na ten SAAB tak by som prišiel.
mikail
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.01.2009 20:43
Zdieľať na Facebook

snad i to bude

Príspevok od používateľa mikail »

nie vsetci maju nove auta, to nie je len o novych autach. Saab bol vo vsetkych smeroch vzdy inovativny, to ze GM ho riadil ako riadil, je ina vec. Je to ajj vidiet, ze i starsie rocniky sluzia spolahlivo svojim majitelom.
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

to je síce fajn chlapci, ale ide tu čisto o lóve, kvoli takýmto akciam GM názor veru nezmeni... :3020:
Kamko13
Príspevky: 60
Dátum registrácie: 28.08.2007 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kamko13 »

Je to smiešne - V GM sa hrajú s miliardami a rozhodujú sa či zrušia alebo nie, alebo predajú. KDE SI BOL KEĎ SA PREDÁVALI SLOVENSKÉ PODNIKY A KDE SI BOL KEĎ SA LIKVIDOVALI SLOVENSKÉ PODNIKY ZAHRANIČNÝMI MAJITEĽMI? A teraz keď sme bez práce máme ísť podporiť SAAB?
Keď mi dajú v SAABe robotu a postavia podnik na Slovesnku tak idem.

Ruším manifest SAAB a pripravte si holubice na 1. mája o 10:00 na námestí v Bratislave.
mikail
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 29.01.2009 20:43
Zdieľať na Facebook

Ono to chce hlavne klud

Príspevok od používateľa mikail »

Ak chces nadavat, tak Ti doporucim, zmen forum. Nebudeme sa tu k sebe spravat ako hulvati, podobne ako ti tam hore.
GM takymto postupom utopil uz ine znacky a dalsi na rade ma byt Opel. VW ide vyrabat na sklad. Co budu robit v KIA, Hunday, Peugeote nie je zname. Zname je len, ze ukoncenie nejakej recesie je iluzorne, lebo aby sa auta predavali, tak by cena musela byt podstatne nizsia. Co sa deje teraz u GM, tyka sa to vsetkych, pretoze to nie je len finalny vyrobok - auto, ale aj tisice zamestnancov u subdidavatelov. Tak sa to moze tykat casom i Slovenska. A ide nie len o znacku, ale aj podstatnou mierou tisice ludi, ktorych sa to bude tykat, aj mozno vo velmi blizkej buducnosti. Ze sa skupina ludi nieco podujala podporit, tak co mas proti tomu?
A uvedom si jedno, ze aj ked mi je luto ludi, ktori sa dostali do problemov, ze raz treba niekde zacat verejne poukazovat na problem a toto moze byt prva lastovicka. Je to dan globalizacii, s ktorou ani ja nesuhlasim.
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných