SAAB 95

Diskusia ohľadne vozidiel značky Saab

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TRAKER
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.11.2007 22:48
Zdieľať na Facebook

SAAB 95

Príspevok od používateľa TRAKER »

zdravim vas ... mam saab 95 3.0turbo diesel a mam s nim problem.. nema vykon a stale na diagnostike vyhodi chybu A 107.. v tejto chybe su veci ako snimac teploty v sacom potrubi a regulator tlaku turba... tie su nove...a stale autoo nejde ako ma... ked prepojim hadicky ktore idu do tej cievky vykon sa zlepsi..ale aj spotreba sa zvysi...proste na priamo...a nik mi nevie poradit co to moze byt...stale vyhodi engine -.---aj po zresetovani... jedna sa
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

to je ten slavny motor 3,0 ISUZU. ..

Nie som odbornik, ale vravi sa, ze zvycajne jeproblem s cerpadlo a turbom :-\
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Obrázok
kalimero22
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 24.01.2009 00:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kalimero22 »

:3dcline: tento cicmanec nema proste chybu...
hugo.
Príspevky: 290
Dátum registrácie: 17.09.2008 13:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hugo. »

hm,isuzu-nedoriesene chladenie.preto sa stane,ze tie lepsie kusy sa doziju 200 tis. km a paaapaaa.mozno to je nieco s tym..vela stastia :/.
gonam
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 04.08.2009 22:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gonam »

Ahoj TRAKER, dobrý servis je v Maďarsku v Budapešti a to http://www.raczmobil.hu/ alebo http://www.raczmobil.hu/index.php?aktpage=bonto mne už tam robili pár vecí za tretinu ceny v SR a tá ochota-slovenský servis môže ísť do riti. S Tvojim 3.0l motorom Ti určite pomôžu a majú tam asi 20ks rôzne havarovaných Saabov a ak nechceš nový ND, tak Ti dajú používaný za 30%ceny aj so zárukou. Je to veľmi seriózny servis oproti Omnii a MaH v Bratislave. Inak tieto motory majú Opel Vectra a Signum. Je tam konštrukčná chyba, ale dá sa to opraviť. Napíš im email a určite sa Ti ozvú a samozrejme aj poradia. A ostatní, ktorí neviete poradiť prosím nezápájajte sa do tohoto fóra svojimi nezmyselnými príspevkami. Ďakujem :300f:
hugo.
Príspevky: 290
Dátum registrácie: 17.09.2008 13:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hugo. »

el bastardo napísal:
hugo. napísal:hm,isuzu-nedoriesene chladenie.preto sa stane,ze tie lepsie kusy sa doziju 200 tis. km a paaapaaa.mozno to je nieco s tym..vela stastia :/.
ach jo , keby si aspon trocha vedel o com píšeš , nepísal by si nič.
narazas na to chladenie?
TRAKER
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 30.11.2007 22:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa TRAKER »

[ZDRAVYM UZIVATELA A PORADCU MENOM GONAM... MAM DALSI PROBLEM S SAABOM...NEVIEM ZOHNAT BLATNIK ZADNY NA 95 AJ SKLO-KUFROVE...A KERDZE NEVIEM MADARSKY TAK SA TAM NEVIEM NIJAKO DOHOVORIT... NEVIETE MI NEAKO POMOCT..KED STE TAM BOLI MALI TAM AJ 95 COMBI??
Napísať odpoveď

Návrat na "Saab fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 4 neregistrovaní