Range Rover Sport 2010 - podvozok

Diskusia ohľadne vozidiel značky Rover

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudy202
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.12.2014 15:47
Zdieľať na Facebook

Range Rover Sport 2010 - podvozok

Príspevok od používateľa rudy202 »

Zdravim. Mam range rover sport 3.0 180kw 2010 po facelifte. Po nastartovani mi po par sekundach vyhodi chybu vzduchoveho podvozku ze je k dispozicii iba normalna vyska podvozku. Ked vypnem motor a znova nastartujem podvozok funguje a zas po par sekundach vyhodi chybu. Co je zaujimave nevyhadzuje to stale niekedy cely den funguje normalne aj po prejdeni 100km. Zaroven ako mi vyhodi chybu podvozku prestane fungovat aj tempomat. Ked podvozok funguje ide aj tempomat. Chystam sa na diagnostiku ale nepredpokladam ze mi vyhodi presne taku chybu podla ktorej budem s istotou vediet kde je chyba preto sa chcem spitat ci tu mal niekto podobny problem aby som zhruba vedel naco sa skor zamerat pri hladani chyby. Vopred dakujem za nejake odpovede.
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

Baterka je ok? Ak áno tak len ten snímač, v servise ti povedia isto viacej
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Tých pričiň môže byť milión. Bez diagnostiky niekym , kto sa tomu rozumie (Top auto to nebude) to môže byť nekonečný príbeh. V BA ti viem doporučiť chala co sa mi stará o D4 = dtto podvozok ako RRS
rudy202
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.12.2014 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudy202 »

No pokial podvozok funguje tak sa da normalne dvihat aj pustat. Ked vyhodi chybu tak podvozok nereaguje. Stale si drzi rovnaku vysku. Ako vravim vyhodi chybu k dispozicii iba normalna vyska podvozku. Co sa tyka baterky neviem v akom je stave dam premerat ale vzdy pred nastartovanim nazhavim a auto nastartuje na brn tak neviem. Spod auta nieje ani pocut zeby kompresor niekde fucal alebo sa snazil dopustat vzduch. Skor si myslim ze to bude nejakeho elektrickeho charakteru kedze prestane aj tempomat fungovat. Niekde som sa docital zeby to mohla byt aj nejaka vadna poista podvozku.
rudy202
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 03.12.2014 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudy202 »

Chcel som povedat vadna poistka podvozku. Este co sa tyka tych snimacov ked si pozriem na palubaku vysku podvozku kazda strana ukazuje rovnaku vysku ani jedna strana nevykazuje chybu.
zabooo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 13.05.2013 23:41
Zdieľať na Facebook

Diag

Príspevok od používateľa zabooo »

https://www.litep4x4.cz/detail/dilenske ... a-icarsoft

Kup si diag. Chybu vymazes a jazdis dalej alebo to mozes riesit ked budes vediet co.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rover fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní