Renault Scénic 1,6 83kw , 2003 - spotreba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

andrejisko
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 07.12.2012 15:47
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Scénic 1,6 83kw , 2003 - spotreba

Príspevok od používateľa andrejisko »

Tak výfuk je nový, vyzerá to tak že spotreba sa dostáva do normálu.schvalne som nevynuloval Pc, chcel som vidieť ako to bude klesať, keďže naposledy som tam mal už pomaly 10 l.robim jazdy do roboty,30 km tam,30 naspäť, pomerne ustalenou jazdou.spotreba je už takmer ako predtým,ale treba ešte niečo najazdiť.alebo to vynulujem a uvidím.zatial som najazdil cca 120 km.este to chlap hodil na diagnostiku, ukazuje snímač polohy vackoveho hriadeľa (prerušovaný) a riadenie skrine motorizovanej skrtiacej klapky,chod motora je úplne v poriadku,nevynechava.ale bude sa to robiť i keď podľa niektorých mechanikov,aj podľa diskusií na nete renaulty vraj radi vyhadzujú chyby ktoré v skutočnosti ani neexistujú.vsetkym ďakujem.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Scénic 1,6 83kw , 2003 - spotreba

Príspevok od používateľa trucker694 »

Len pre porovnanie, skús načerpať plnú nádrž, a niečo treba najazdiť, a načerpať znovu doplna. Tento výsledok porovnaj s PC, aby si si urobil obraz. Keď som robil obchodného zástupcu 1994-2009,tak som zodral niekoľko osobných áut, a od roku 2009 deriem niekoľký ťahač, a rozdiel medzi skutočným stavom a údajom PC je markantný.
andrejisko
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 07.12.2012 15:47
Zdieľať na Facebook

Re: Renault Scénic 1,6 83kw , 2003 - spotreba

Príspevok od používateľa andrejisko »

Hej,idem to presne tak urobiť.

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných