KUPIT RENAULT ESPACE ALEBO

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Re: KUPIT RENAULT ESPACE ALEBO

Príspevok od používateľa jouzsi »

fgth napísal:mam zaujem kupit renault espace alebo grand novy model od roku 2002 diesel, poprosim vase nazory na toto auto , predtym som mal alhambru , len mi ho slohli , co by stali rozvody ,brzdy ...atd
Nejde to k téme... ja by som sa chcel spýtať kvôli čomu máš záujem o Renault po Alhambre? A z ktorého mesta si, odkiaľ ti auto ukradli a kedy?
anglictina
Príspevky: 533
Dátum registrácie: 30.03.2008 12:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa anglictina »

havlickovci napísal:Ked mozem povedat tak potom 3 liter diesel ten je omnoho lepsi ako 2,2dci stym som mal aj ja ohromne problemi a nespominam nanho dobre
3.0 Dci je katastrofa. Popri nom je aj 2,2 Dci bezproblemovy motor.
3,0 Dci je nezriedka K.O pri 80.000 km! Zle chladenie motora. Je to motor od ISUZU, daval sa do Oplov, Saabov, Renaultov....a vsade s nim boli problemy.
Ked uz Espace, tak do novsieho 2,0 Dci, lenze to je uz po facelifte.
Ked pred facelifrom, tak je dobry 2,0T benzin ale este lepsi 3,5 V6 od Nissanu. Ten je spolahlivy.
A ak diesel, tak predsa len ten 2,2 Dci, ale davat si sakramentsky pozor a vsetko pozorne skontrolovat.
j.m.j.m.
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.06.2008 09:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa j.m.j.m. »

ja mam espace 2003 a som spokojny velke pohodlne auto ako stvorene pre rodinu mam 1,9dci 85kw a ten motor v pohode stači spotreba7,0až10l záleži podla toho ako jazdíš myslim že ani galaxy,sharan alhanbra nie su zle vozy ale su mensie z vnutra ale maju vacsinou tak isto 1,9 85kw podla mna ako sa o auto staras tak ti aj vydrži mne tiež odišlo turbo vymenil som všetky naplne a teraz mam pokoj
petyy
Príspevky: 3134
Dátum registrácie: 16.12.2009 15:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petyy »

j.m.j.m. napísal:ja mam espace 2003 a som spokojny velke pohodlne auto ako stvorene pre rodinu mam 1,9dci 85kw a ten motor v pohode stači spotreba7,0až10l záleži podla toho ako jazdíš myslim že ani galaxy,sharan alhanbra nie su zle vozy ale su mensie z vnutra ale maju vacsinou tak isto 1,9 85kw podla mna ako sa o auto staras tak ti aj vydrži mne tiež odišlo turbo vymenil som všetky naplne a teraz mam pokoj
no neviem či je to u renaulta len o tom ako sa on staráš. kolega má lagunu 1,9dci a napriek tomu, že sa o to stará najlepšie ako sa dá, už mu odišlo turbo a 2 krát prevodovka!!! Je to ročník 2004, má najazdené 165 000km a kupoval to nové....
j.m.j.m.
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.06.2008 09:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa j.m.j.m. »

ja už mam tiež druhe turbo ale turba odchadzaju aj na inych autach myslim ze problem turba u 1,9dci je že je hned pod nim katalyzator a ten je plny keramiky takže motor treba asi viac vychladit ako u inych aut pretože ked ho odstavís horuce tak to teplo ide rovno hore na turbo.ked sa spravne nevychladi tak sa olej specie na oske turba a to sposobi že ti turbo odide ale su auta vydarene aj nevydarene už len trafit to spravne

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 61 neregistrovaných