thalia problém štartovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Renault

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

romysisa
Príspevky: 424
Dátum registrácie: 08.06.2008 12:48
Bydlisko: TT
Zdieľať na Facebook

thhh

Príspevok od používateľa romysisa »

dsdsds.ml- a ty mas co za srot ked tu davas thaliu a passata do srotu ..hras sa na kapa .No co trepnes za picovin-u ze mas audi S8 .....hahaha.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

anglictina napísal:ste dost mimo s tym Vasim Passatom. Vyvoj bezpecnosti je niekde inde a to, ze Thalia sa viac rozbije, neznamena, ze horsie ochrani posadku. Preco sa nove auta vpredu relativne lahko rozbiju? Lebo maju deformacne zony a vsetky plechy a pod. absorbuju energiu pri nehode a samozrejme, ze sa nicia. Dolezity je priestor pre posadku a ked sa budete citit bezpecnejsie v starej sunke z roku 94 oproti novej Thalii, tak neviem. Velkost nie je vsetko, energiu pri naraze neikam treba odviest a tam ma Thalia urcite navrch.
Cinske crepy su tiez velke auta a na testoch sa rozbiju na padrt.
napisal si vela rozumneho,,len skoda ze vacsina si mysli, ze kazda stara sopa,alebo velka, je vzdy najbezpecnejsia,,,,,a tiez mam velke auto,,,,,,,,a k tomu renaultu -- odporucam ti navstivit servis,,lebo kazde sparanie do noveho auta je voda na mlyn pre predavajuceho,,,,ZARUKA ,,
betustak
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 16.10.2009 13:13
Zdieľať na Facebook

kopmplexáci

Príspevok od používateľa betustak »

čaute komplexáci, corallo nezadal tému na to aby ste si vy riešili komplexy s veľkosťou svojho ega alebo iného? Ak neviete poradiť zalezte do svojich krabíc a skúšajte to inde.
corallo
Príspevky: 141
Dátum registrácie: 08.02.2007 15:15
Zdieľať na Facebook

Re: kopmplexáci

Príspevok od používateľa corallo »

betustak napísal:čaute komplexáci, corallo nezadal tému na to aby ste si vy riešili komplexy s veľkosťou svojho ega alebo iného? Ak neviete poradiť zalezte do svojich krabíc a skúšajte to inde.
Presne tak, ja chcem poradiť a nechápem ľudí, ktorí sa mi snažia nahovoriť, že starý passat jebezpečnejší, ja som sa opatoval ohľadom štartovania a bezpečnosti, ale i keď to bolo 18 príspevkov nič nové som sa nedozvedel. Takže dík.
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ved to mas jasne napisane ze to mas nove auto a je v zaruke.,,tam sa nemas co hrabat a skusat na dvore ak o nu nechces prist.,,,
Marcel1
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.02.2006 20:10
Zdieľať na Facebook

corallo - thalia

Príspevok od používateľa Marcel1 »

Nazdarek Corallo, co sa tyka novej thalie nie si sam ktory ma takyto problem, ze auto nastartuje na 2-3x, no odstranis to nastavenim vole ventilov, niekolko sme ich uz riesili a vzdy to pomohlo, v ramci zaruky ti to spravia v kazdom Renault servise

Návrat na "Renault fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných