Skúsenosť s novým Peugeot Boxer

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

roman5555
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 14.01.2014 17:09
Zdieľať na Facebook

Skúsenosť s novým Peugeot Boxer

Príspevok od používateľa roman5555 »

Dobrý deň.
Chcem sa s Vami podeliť o moju skúsenosť. Mám nový Peugeot Boxer druhý deň na tachometri 14 km. Ja som najazdil zatiaľ 1 km. Dnes ráno som zaradil spiatočku a cúval som asi 20m chcel som zastaviť, spojka zostala na podlahe stlačená auto nereagovalo išlo ďalej, spiatočka sa nedala vyradiť, zostal som zaskočený nevedel som v tú chvíľu auto zastaviť, hľadal som spojkový pedál a brzdil som ale auto išlo ďalej, vypol som ho kľúčom, panika zastal som o 5 m ďalej ako som chcel, ešte že tam bol voľný priestor. Prišla odťahovka a auto si odviezli do servisu. Paráda no nekúp to. ;-(
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: Skúsenosť s novým Peugeot Boxer

Príspevok od používateľa smarik »

Ja si myslim ze to auto ma brzdu. Ak na nu stupis tak auto zastavi. Aj so zaradenou rychlostou. Aj motor brzdy zastavia. Bez problemov.

Chodil si do autoskoly? Mna tam napr. naucili, ze brzdy auta su ovela silnejsie ako motor.

Ja mam teraz spacetourer, tu mensi dodavecku a je to najlepsie auto ake som kedy mal!!! Uz ani osobne auto ma nelaka.
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných