cipovnaie 1,5 bluehdi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

cipovnaie 1,5 bluehdi

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Ahojte,
jazdim aktualne na 1,5 bluehdi, 96 kw, manual, 2020.
Je to strasna lemra.
lol

Ma niekto skusenosti s cipovanim tohto motora?
Osobne som s cipom na TDI najazdil 100000 km a bez problemu, tak by som to rad vyskusal aj v tomto motore.

Ide mi specificky o motor 1,5 blueHDI (aj s mocovkou).

Uvazujem nad racechipom (ano, box).
:3906:
smarik
Príspevky: 418
Dátum registrácie: 01.01.1970 01:00
Zdieľať na Facebook

Re: cipovnaie 1,5 bluehdi

Príspevok od používateľa smarik »

Bud rad ze ti to beha. Ten motor nie je vhodny na ziadne upravy.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: cipovnaie 1,5 bluehdi

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

to sa hovorilo aj o 1,6 tdi - a so 100kw to chodilo velmi obstojne a bez problemu :-)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: cipovnaie 1,5 bluehdi

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Že je niečo vhodné na čip a nevymstí sa sa dá (bude sadať) povedať až bude pri 400 tis km z toho čip od stovky.Blue Hdi je dôvod na spokojnosť že ide a nerobí problém.V tomto prípade to vidím ako dráždenie hada bosou nohou.Je to malá dýchavičná kubatúra ktorá má všetko aby dala gazdu do smútku kedy len si zmyslí.Ale niet nad vlastnú skúsenosť,aj to je pravda.Ja sa s tým stretám celý život že niečo je vždy o konskú dĺžku pred šťastím sa s tým nestretnúť
Ak chcete vedieť čo sedláte,zistite si koľko už bolo vydaných k vašemu motoru novších softov.Aby ste sa potom nečudovali ak za dva roky desať,až tak dokonalé to všetko dnes je že ak príde problém sa to robí ako prvá vec prakticky vždy.
V praxi to potom funguje tak,že mechanik si hovorí...seriem to,je to továrenský problém,nahrám novší soft,tam je to asi vyriešené.Pojazdite a uvidíte.Ak ak nie...veď to budú riešiť,ja si mám upatlať ručičky ? Neveril som vlastným očiam ušiam keď synove blueHdi tiež takto riešili (záruka)
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných