Peugeot 508 SW 2.0 BlueHDi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Samozrejme mateusz aj japonska bryndza je lepsia ako z liptova.
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

mne je jedno či japonské nemecké francúzke ja nefandim nikomu píšem len z vlastných skúseností lebo za tie roky som vyskúšal kadečo a viem to porovnať
jozhaz
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 24.02.2011 18:42
Zdieľať na Facebook

P 508

Príspevok od používateľa jozhaz »

...mal som dva. Prvý manuál, druhý automat, oba 2.0 HDI. Oba som doslova zodral. Na prvom výmena hmlovky- zatekala, na druhom nič, len výmeny ND v rámci servisných úkonov. Nemal som ešte ad-blue, takže toto neviem posúdiť, ale auto ako také je OK. :3dcline:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

aristoteles napísal:Osobne, co na tom aute moc nechapem,to je ta panoramaticka strecha na SW. Neviem, ale zda sa mi, ze je skoro na vsetkych..
Má ju (nechcene) aj syn.Dobré na dve veci Prečo do auta nedať kopec sprostostí,oni tam samozrejme nie sú zadarmo.A žiaľ pokiaľ chceš niečo konkrétne vo výbave čo byť musí,tak musíš brať aj tými sprostostami ktoré naopak nechceš.Takže buď tak,alebo nijak.Tá armáda volovín má jednu vlastnosť o čom málokto uvažuje pri kúpe - čo tam je musí byť funkčné.Na to sa potom neskôr nabaľuje spústa "radostí" starať sa aj o nepotrebné veci a samozrejme platiť za sfunkčnenie
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Oba som doslova zodral.
Ludia prosím vás napíšte, čo si predstavujete pod pojmom "zodratie"
Lebo ja som z toho taký dezorientovaný.
U oknárov sme dostali Sprintera, za 7 rokov vyše miliona, 2x klaknutý motor, každý rok nejaká havárka a po tých 7ich rokoch majitel prišiel na dvor obišiel ho a hovorí - no už mu treba GO.
Dal ho vyvariť nastriekať a auto jazdilo ďalej
Tak ja neviem ako je to s tým zodratím.
Mám v dielni vysavač po starej mame - dostala ho keď som sa narodil 1968 - on stále vysáva Nie je už zodratý.?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

ma to taku nadobku na cerin ktory sa davkuje do paliva. vystaci si podla typu jazd na xy km. bandaska vyjde cca 150eur a je doporucane vymenit fap filter pri doplneni cerinu :) potom kraviny okolo mocoviny 1500eur ale to sa riesilo na zaruku a ak budes mat "stastie" tak to niekto uz vymenil bud na tvojom aute alevo v horsom pripade na tvojom vinku len na uplne inom aute :)
necakaj zazrak od francuzskeho auta programovsneho na zivotnost 6 rokov hlavne ked cena po 2rokoch je 50% z nakupnej ceny
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Tu informáciu o životnosti na 6 rokov máš odkiaľ??
Ked to spravi 500.000 km za ten čas, tak je to ok, nie? lol

M. Hlavaty, ta sklenena strecha je typicky nepotrebny dizajnovy vystrelok.

Síce to obhajujú zvýšenou tuhostou strechy, ale osobne by som radšej prijal siber...

Je to podobný nezmysel ako LED zadné svetlá, či dotykový displej.

Po prejdenie eufórie... A 1-2 generáciach auta, kedy výrobca zisti, ze to ľudia nechcú, nakoniec to zanikne...

Rovnako ako o par rokov nebudú ľudia chcieť dotykove displaye, do nemilosti upadnu aj veľké SUV...
metamor
Príspevky: 278
Dátum registrácie: 21.04.2009 19:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa metamor »

tie displeje a velke suv tu budu dokym budu po zemi chodit pozeri. Cim viac to obmedzia tym vacsi zaujem o to bude...
panovi stastnu ruku pri kupe auta

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných