PEUGEOT 206

Diskusia ohľadne vozidiel značky Peugeot

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jancuo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27.11.2008 16:41
Zdieľať na Facebook

PEUGEOT 206

Príspevok od používateľa jancuo »

zdravím chcel by som poprosiť pár rád pri týchto peugeotoch, na čo si treba dávať pozor, aké sú lepšie hdi alebo benzíny. Mne sa pozdáva 1,6 Hdi pretože ma super výkon aj spotrebu (si myslím)... čo by ste mi poradili vy a čomu by som sa mal vyvarovať? :) :) dik za rady :D :lol:
soto1
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 14.05.2007 08:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto1 »

Ja mám 206, 2.0 HDi, osone si myslím, že tá 1.6HDi je bomba, určite má nižšiu spotrebu a už le poľa TP má výkon 81kw, musí to ísť ako "lietadlo" myslím si, že treda dávať pozor aby ta " nezavreli" za "nízsk" let a za vysokú rýchlosť, Pri to 2.0 HDi mám spotrebu BBsmerBA5.0litrana 100 ale hravo spravíš aj vyššiu tá spotrebka je do max 130km, v meste je to rôzne 6.0 až 6.8l na 100km
Pozri si či ti fungujú zámky dverí, či sa dajú reálne aj otvoriť kľúčom, musí byť dobrá batéria a regulátor napatia na alternátore lebo Peugeot je na elektro. velmi háklivý ako aj na čistotu pal.zmesi, ako aj regulátor tlaku, daj si pozrieť cez soft. riadiacu jednotku, myslím chyby, je rozdiel mať sporadické a chyby trvalé, Pozor doporučujem robiť diagnostiku len cez originál softvér z Peugeotu, pretože len tá diagnostika vie vymazať a ostrániťtrvalé chyby, 206 je citlivá na zádnú nápravu, myslím tým zadné čapy GO zadnej nápravy tojí 10 litrov v ČR.
jancuo
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 27.11.2008 16:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jancuo »

jj dakujem my doma mame 1,4 benzin 55kw a sme v celku spokoji ale a bo som chcel dizla....len tazko sa zhanaju te 1,6tky :zg282:
Radvannn
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 27.07.2007 14:54
Zdieľať na Facebook

Re: PEUGEOT 206

Príspevok od používateľa Radvannn »

jancuo napísal:zdravím chcel by som poprosiť pár rád pri týchto peugeotoch, na čo si treba dávať pozor, aké sú lepšie hdi alebo benzíny. Mne sa pozdáva 1,6 Hdi pretože ma super výkon aj spotrebu (si myslím)... čo by ste mi poradili vy a čomu by som sa mal vyvarovať? :) :) dik za rady :D :lol:
ZDAR,ja mam 206 2L Hdi 66kW,odkedy ho mam nemal som ziadne problemy ani s motorom ani el. proste natankujes a jedes.Samozrejme zalezi aj od predz.majitela.Ta spotreba podle mna na 2L Hdi - 4,5l neni moc!!!
Moja 206-ka je na predaj ak by bol zaujem,otazky-kedykolvek :42f9:
http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=787135
Napísať odpoveď

Návrat na "Peugeot fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných