opel astra caravan

Diskusia ohľadne vozidiel značky Opel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mlago
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.02.2008 19:37
Zdieľať na Facebook

opel astra caravan

Príspevok od používateľa mlago »

Planujem kupit nejake kombicko.Najviac sa mi pozdava opel astra caravan 1.7 TDI 16 V 55 kW.Nepotrebujem rychle auto ale spolahlivy a s malou spotrebou.Prosim poradte.
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: opel astra caravan

Príspevok od používateľa Papek23 »

ja mam 2.0 DI hatchbag ale hned by som menil za 1.7DTI dobra spotreba a aj vykon podla testu http://magazin.auto.cz/testy/opel-astra ... -2001.html
kuni link
autokomplex
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 24.08.2004 23:51
Bydlisko: Trnava-SK
Zdieľať na Facebook

Re: opel astra caravan

Príspevok od používateľa autokomplex »

Nemam nic proti Oplom,ale Opel Diesel asi nie!!!!!!!!!
Sikovne a relativne stale moderne kombi doporucujem WV GOLF4 TDI VARIANT!!!!!!!!!
Papek23
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 21.10.2007 21:00
Zdieľať na Facebook

Re: opel astra caravan

Príspevok od používateľa Papek23 »

hm ja mam uz nabehane 174000km na 2.0DI a bez jedinej chybicky a tie nove 1.7DTI su este novsie agregaty.no a golf ten by som bral aj ja hned ale ked si vezmem ako idu na dracku zlodejom tak asi nie!!!
mlago
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 05.02.2008 19:37
Zdieľať na Facebook

Re: opel astra caravan

Príspevok od používateľa mlago »

Golf a ine atraktivne modely nepripadaju do uvahy-parkujem na ulici.Ta 1.7 DTI ma najviac oslovila,vraj maju motor od Isuzu a tie su spolahlivejsie ako Opel,len neviem ci vsetky. Ako zistim ci je od Isuzu
jouzsi
Príspevky: 180
Dátum registrácie: 29.09.2005 11:31
Bydlisko: NZ
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jouzsi »

S mojou Astrou zaručene bude spokojný jeho budúci majiteľ. Je na predaj z kapacitných dôvodov. Od októbra nebude mať miesto v garáži a nechcem aby vonku stálo, je vo výnimočne dobrom stave, z 10 ľudí 9 tipovalo že auto nebolo vyrobené skôr ako 2001. A to platí aj vtedy keď si ho pozrú vznútra! Však si ho pozrite... http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=649534
Napísať odpoveď

Návrat na "Opel fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 65 neregistrovaných