Nissan murano kod na radio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

filipenko27
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 30.08.2013 18:19
Zdieľať na Facebook

Nissan murano kod na radio

Príspevok od používateľa filipenko27 »

Zdravim vymenil som radio v nissane murano za take iste original nissan len neviem ako zadat kod aby fungovalo a kde ten kod najdem neviete mi nejak pomoct poradit ako spustit radio dakujem
storm525
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 06.10.2004 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa storm525 »

Musí sa spárovať s nats, takže len origo nissan. Ibažeby si našiel niekoho s fungujúcou verziou nissan consult.
Moonshine
Príspevky: 528
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Skús prečítať návod k autu. Ja som včera našiel náhodou v manuále od auta po 3 rokoch, že tovarenské rádio má takúto možnosť a mám tam písané, že ako sa to aktivuje aj deaktivuje. Rátam, že máš 1až4 alebo 1-6 číselník na auloženie staníc? Tak skúšaj kombinácie napr 1111 alebo 4444 atď. Ak majitel nebol nejaký matematik, tak dal lahku kombinaciu. Alebo hladaj v papieroch, či to nepoznačil niekde v rožku.
storm525
Príspevky: 166
Dátum registrácie: 06.10.2004 22:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa storm525 »

Moonshine, obávam sa, že Tvoje informácie sú nesprávne a zavádzajúce. Nissan má vlastný bezpečnostný systém NATS (Nissan Anti Theft System) a rádio je jeho súčasťou, musí sa spárovať s ECU (riadiacou jednotkou) a neviem či nie aj so samotnou jednotkou NATS. Inak to nepôjde.

Tak to bolo na originál rádiách už v P11-144, čiže od nejakého 1999-eho roku.

Treba sa informovať buď na www.nissanclub.cz, alebo priamo v nissane. Nakódujú to za polhodinku.
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných