Problem s Nissan Terrano 2.7 TD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

TondoK
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 06.01.2010 21:52
Zdieľať na Facebook

Problem s Nissan Terrano 2.7 TD

Príspevok od používateľa TondoK »

Zdravim, vie mi niekto poradit? Mam 2 terrana a obidve maju tu istu chybu. Ked som s nimi zacal chodit v terene zhruba za mesiac motor akoby stratil vykon, zacal sekat, trochu aj dymi a neda sa mu pridat, ked je motor v zabere. Nevyzeniem ho viac ako 2000 otacok. Uz som pomenil vsetky filtre a nepomohlo. Kupil som nove trysky, aj cerpadla a vobec to nepomohlo a obidve maju total rovnake poruchy. Ak by mi vedel niekto poradit, tak by som mu bol velmi, velmi vdacny, pretoze vsetci tieto auta vychvaluju a mne sa po....li obidve. Dik
mirkokos
Príspevky: 189
Dátum registrácie: 09.02.2008 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirkokos »

No ja som niekedy davno čital niekde na offroad fore že terana maju nejake malé sitko na vstupe nafty do čerpadla, a že tam býva často problém, ale ked pišeš že si menil čerpadlo tak neviem, jedine potrubie alebo nejaká elektrická chyba má to el. plyn? možno je problem tam jednoznačne to nema výkon lebo nema palivo.
imro2t
Príspevky: 492
Dátum registrácie: 02.03.2008 01:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa imro2t »

nedymi? ja by som to takisto tipoval na turbo, skus prekontrolovať aj spoj medzi turbom, sanim a medzichladicom stlaceneho vzduchu, ak ho tam mas, lebo uz som videl tieto auta aj medzichladicom aj bez neho.
dobrovic11
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.01.2008 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dobrovic11 »

Zdravím ! Mam Terrano r.v. 99 , kupoval som ho s chybou motora na prístrojovke mi svietila kontrolka! dal som na diagnostiku a problém bol v riadiacom vstreku v ktorom je ta ihla oprava cca 200e a slape 20000km bez poruchy. Moze to byt aj váha vzduchu, to menil kamarat. Terrana nie su nachylne na turbo. Juraj
dobrovic11
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 02.01.2008 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dobrovic11 »

Ešte si skontroluj všetky konektory okolo motora! Raz sa mi jeden rozpojil a motor nechcel ist ako ma. Juraj
jaro111111
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 25.08.2008 21:57
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaro111111 »

Môže to biť tá Váha vzduchu. Ja som zastavil na križovatke a už sa nechcelo rohybať.
romanm
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 27.09.2006 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa romanm »

Najskor to bude ta ihla v riadiacom streku ako spomina kolega, ja som to tiez menil a ide teraz ako ohen....
Napísať odpoveď

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných