Mitsubishi Outlander 2.4 lpg

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hoso
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.11.2014 21:50
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Outlander 2.4 lpg

Príspevok od používateľa hoso »

Dobrý den mal by dom zaujem kupiť outlander 2.4 lpg- BRC.Potrebujem poradiť ohladom spolahlivosti je to automat a je v ponuke autobazar.eu za 7690eur.Poprosím majitelov pripadne mechanikov o radu ohladom spolahlivosti prípadne inú variantu do 8tis.eur dakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

2.4i ma svagor, kupoval nove. Bez problemov ma masinu 10 rokov, bezny najazd okolo 200.000km, nema LPG ktore samozrejme kazdy dorobi ake uzna za vhodne a aku ma penazenku. Motor aj prevodovka jednoduche, stara konstrukcia, spolahlivost a design motora uplne bez kotrmelcov avsak pri automate ide o to ako sa k nemu povodny majitel (majitelia) spravali a to NIKDY nezistis. Ci menili olej a nacas, ci davali spravny typ a mnozstvo, ci masinu nepretazovali (je rozdiel ist 165km/h po dialnici a veselo 190 v Nemecku alebo 120km/h, je rozdiel tahat pol tonu vozik alebo netahat), ci neboli kreteni (vyradovanie do neutralu za jazdy aby usetrili plachtenim pol kvapky paliva a nasledne zaradovanie D samozrejme znovu pocas jazdy)...

Automat je obrovske riziko. Drahe, nevidis do toho, elektronicka diagnostika sice nieco napovie ale to je pramalo na fakt kvalifikovanu predkupnu diagnostiku A TO PLATI PRE KAZDY AUTOMAT (najlepsie by bolo ho rozobrat a vnutri pozriet avsak je jasne ako realna je tato moznost pred kupou auta), cize tak.

Ine poradit neviem, vsetko v tejto triede a cenovke 8000 eur bude starsieho data a plati pre tie masinky co som napisal uplne vseobecne. Samozrejme ze sa vyskytnu kotrmelce cojaviem nieco na sposob Renolt Kadjar 1.5d kde bol konstrukcny prieser s motorom a taky motorcek do takehoto auta nikdy nemal byt montovany, ale na to si sa nepytal.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Pred cca 4 rokmi ked som chcel kupovat auto mi kamarat ponukol takeho outlandera 2011 s 2.4 a 65000 km., tesne po zaruke pri cca 51000km menil v autorizaku prevodovku na svoje naklady je tam cvt, auto mal odnovoty, okrem toho mal dalsie 3 drahsie... Co sa tyka motora na tak velky objem ta prevodovka potencial motora zabija...
Naposledy upravil/-a cobo77 v 18.06.2020 23:22, upravené celkom 2 krát.
andro1
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 02.11.2008 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andro1 »

Je to lotéria ako každé auto..jwdine by som sa bal ako písali, je tam CVT automat. Do outlanderov v zahraničí dávali fabriky lpg, ale mali tvrdené sedla ventilov. Takže koľko má na plyne najazdene a bude nutné ventily skontrolovať! Neviem ako sa nastavujú na danom aute vôle... veľmi ich ovplyvňuje bohatosť zmesy. Brc je v pohode...stastnu ruku pri vyberte.
bokszos
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 16.04.2012 19:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bokszos »

poslal som ti SS pozri
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní