Mitsubishi Pajero 3.2 - hučanie pri vyššej rychlosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

brandy223
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01.08.2008 09:54
Zdieľať na Facebook

Mitsubishi Pajero 3.2 - hučanie pri vyššej rychlosti

Príspevok od používateľa brandy223 »

Zdravím.
Uvažujem nad kupov kratkej verzie Pajero 2002 3.2. Pri zaradení tretieho stupna zacne vychadzat zo zadnej casti auta vysoký tón, hučanie. 4x4 je vypnuté. Malo oleja v prevodovke, chybná prevodovka alebo rozvodovka, suchý diferák... Poradí mi niekto kto s tým ma skusenost prípadne či sa oplatí íst do kúpy , prípadne aká by bola investícia.... dakujem
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ahoj, moze to byt cokolvek z uvedeneho. Pokial si ku kupe nezoberies odbornika, auto nekupuj. Jedine ze bude vyrazne pod cenu - to znamena, cena bude zohladnovat najdrahsiu moznu opravu a este to musi byt stale vyhodne.

Ak by bolo malo oleja - to by majitel davno vyriesil, pretoze urcite nechce stratit peniaze pri predaji. Reciam, ze staci naliat a bude dobre never.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Vtedy by som si z toho hučania robil ťažkú hlavu ak by bolo pritomné aj pri spomaľovaní
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

treba pozriet diferak a stav naplne ale velka pravdepodobnost je ze uz ma coto zasebou, inak treba vylucit aj pneu, take pajero sme doma mali a ani pri najvysej moznej rychlosti ziadne hucanie nesmie ist , inak pouzity diferak sa da kupit do 200 eur plus vymena , len bacha na vstrekovacie cerpadlo tento repas vychadza draho okolo 1500 eur ,a odchadzali ako na pase
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

V pajerach ak aj v zadnom diferaku bolo malo oleja tak ziadne pazvuky sa neozyvali+zadny diferak v pajere vydrzi dost vela. Moze byt este kardanovy kriz zly alebo moze byt zle lozisko alebo semering uz na vystupe z kardanu hoci uz je davno co som to menil,ze nepamatam presne aj to vydava take kvylive zvuky a je ku nemu hnusny pristup na rozborku. Len nechapem,preco chces take auto v horsom stavom ked tych pajer je za 3rite a v dobrej cene oproti landcruiserom lol
brandy223
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 01.08.2008 09:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa brandy223 »

Bolo to prvé na ktoré som šiel pozrieť . Zvuk len pri pridaní plynu po zložení nohy z pedálu to stíchne tak nechápem . A len pri výššej rýchlosti t.z stupeň 3 4 a 5 som radšej ani nedával . Známi to ohodnotil na prevodovku , čo vy na to?
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Môže to byť diferenciál.
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Najskor lozisko v prevodovke, ked huci pri zatazi
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Neber auto, ktoré má problém už pri kúpe.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných