mitshubishi carisma 2004 1.6 benzín palubný počítač

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

think84
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 28.01.2011 14:03
Zdieľať na Facebook

mitshubishi carisma 2004 1.6 benzín palubný počítač

Príspevok od používateľa think84 »

chcem sa spýtať, či mi vie niekto poradiť...
zrazu prestal ísť palubný počítač, ani nesvieti, ani nič neukazuje.
Vie mi niekto poradiť čo s tým môže byť?? Je tam nejaká poistka?? za rady vopred ďakujem
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

na vsetko je poistka...skus najprv pozriet tú :-)
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

a to je taky problem sa kuknut ci tam na to poistka je a musis tu zakladat novu temu? Zachvilu tu bude tema: ,,nesvieti mi prava obrysovka, bude odpalena ziarovka ci poistka?,, :b:
ldcentrumlh
Príspevky: 201
Dátum registrácie: 27.02.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ldcentrumlh »

patko1 napísal:a to je taky problem sa kuknut ci tam na to poistka je a musis tu zakladat novu temu? Zachvilu tu bude tema: ,,nesvieti mi prava obrysovka, bude odpalena ziarovka ci poistka?,, :b:
Patko, dnes sa celkom na tebe bavim...len si uz fakt dost zadrapcivy, za chvilu si bude kazdy utierat pot z cela ak sa mu bude chciet na fore co i len prdnut, nie to este nieco aj napisat :) neber v zlom, mier.... sorry, ale zrovnavat vypalenu ziarovku (spotrebna vec) s palubakom (sucast vybavy, do ktorej pocas zivotnosti auta by si nemal ani co sprtat) je od veci... mohol mu odist len displej, dake kable a podobne, kde sa servisu nevyhne. Ak existuje samostatna poistka na palubak, tak fajn, staci mu asi poradit toto. Kebyze mi ide vsetko okrem palubaka, tiez chytim sok a idem rovno do servisu. Nemyslim, ze bude jedna poistka len na displej na palubaku. Kebyze mi odide naraz toho viac, tak som paradoxne kludnejsi, lebo zvacsa su viacere srandy zdruzene pod jednu poistku.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pre faceliftom boli hodiny na spoločnej poistke s vnútorným osvetlením a myslím rádiom, po FL je BC mimo budíkov zvlášť na mieste hodín takže je to možno rovnako, neviem. Poistky by mali byť prvá vec, ktorú skontrolujem ešte pred tým ako sa pýtam na fóre...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ldcentrumlh ja som len chcel napisat ze by to malo asi podla mna fungovat takto nejak : caute ludia, prestal mi fungovat palubak , poistky som skontroloval a su OK, skuste mi poradit ak nahodou viete,, CHCELO BY TO ASPON KUSOCEK SNAHY A NIE HNED ZAKLADAT TEMU
think84
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 28.01.2011 14:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa think84 »

Patko1 a povieš mi prosím ťa, aký rozdiel je v tom či sa spýtam tak alebo onak? aj tak by som tému založil... a bola by o tom istom, keď sa ti niečo nepáči NEDOPISUJ SEM. len toľko k tebe... a poistky bola prvá vec ktorú som pozrel ale zvlášť poistku na Pc som nenašiel. Všetko svieti, rádio hrá a všetko ide ok len display nejde.
rudicar
Príspevky: 162
Dátum registrácie: 05.05.2007 00:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudicar »

Tie displeje odchádzajú raz za čas.Nesvieti Ti nič? Keď zatlačíš trochu na displej neukáže sa ti nejaká aspoň čiarka alebo niečo? :zg282:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných