Buchanie prednej napravy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dalibor123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.07.2008 13:49
Zdieľať na Facebook

Buchanie prednej napravy

Príspevok od používateľa dalibor123 »

mam mitsubishi galant a problem s buchanim z prednej napravy. buchanie sa prejavuje prakticky od 0-70 km/h ale len ked volant pootocim co len centimeter do lava. aj samotne buchanie mam pocit ze ide z lavej strany. intenzita je podla otacania kolies a nemeni sa ci vytocim do lava o 1cm ci pol otacky volantom. poradte. zacalo to po prezuti a geometrii. vole nemam ziadne na zdvihaku a vela veci je vymenenych- no dajte typ alebo skusenosti. diky
samec78
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 24.06.2009 19:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa samec78 »

mal som ten isty problem ale na BMW bol som s tym v servise a tam mi to kukli a musel som menit komplet ramena,capy skratka cely predok a teraz slape jak hodinky a vysledok je -670 eur . cize odporucam pred tym ako kupujete auto dat ho najskor pozret odbornikom
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

klb, lozysko,... v servise povedia viac
kubokubo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 04.11.2009 12:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubokubo »

Podla mna to bude homokineticky klb. Ja som mal tiez mitsubishi galant a to iste mi robilo. V tom klbe su take gulicky, ktore robia ten klepot.
dalibor123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.07.2008 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalibor123 »

No vsetky vole co boli som riesil. vymenene je aj lozisko na tej strane co je pocut buchot, inak capy riadenia+tycky, spodne priecne ramena, tlmice /aj brzdy-kolesa vyvazene,pneu nove/. tie homokineticke klby sa mi moc nezdaju lebo co len trocha sa posunie geometria mimo toleranciu-pocut to nie je no nechcem drat gumy zbytocne. na dvihaku pacim taham vola nikde. Kubokubo si pisal ze si mal galanta riesil si tie klby nejako? pomohlo? ma niekto ste skusenost-pls?
kubokubo
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 04.11.2009 12:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kubokubo »

Ja som to neriesil, lebo potom som si kupil druheho galanta a ten uz tento problem nemal. Toho som mal potom uz len na nahradne diely. Avsak na klepkajucich homokinetickych klboch som jazdil skoro dva roky a vydrzali. Ono to ani tak nebolo pocut pocas jazdy ako na parkovisku, kde som sa najviac/najcastejsie otacal. Neviem sice kolko stoji dnes takyto klb, ale viem ze vtedy bol dost drahy... Asi som Ti velmi nepomohol, ale zial uz nemam ani jedneho galanta... :(
dalibor123
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.07.2008 13:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalibor123 »

Nie na parkovisku pri vytacani ticho. prave ze to zacina no nie priam od 0km. viem ake simptomy mas na mysli pri tych klboch no prave ze toto sa mi na to moc nepodoba. ale dik tak zatial...
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 54 neregistrovaných