Nove Pajero 3.2 V80 SWB aut.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Nove Pajero 3.2 V80 SWB aut.

Príspevok od používateľa jurotel »

Zdravim Vas vsetkych fanusikov poriadnych aut znacky mitsubishi, specialne pajero. Kupil som nove, a nerad by som sa dal odrbat nejakym servisom a takto by som Vas zaroven chcel poprosit ci mi niekto nevie pomoct so Servis manualom na toto auto. Uz to zhanam dlchsiu dobu a budem vdacny za akukolvek pomoc. Dakujem
michalfarkas
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.10.2006 15:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa michalfarkas »

Kupil si nové auto a nemáš manuál?
xeqtr
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 04.11.2009 00:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xeqtr »

michalfarkas napísal:Kupil si nové auto a nemáš manuál?
pokial som to dobre pochopil tak on zhana servisny manual ... a ten sa k autu pri kupe nedava ( v duchu hesla ''urob si sam, my ti zaruku uzname'' :40bd: )
robert7305
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 11.11.2009 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa robert7305 »

On hladá servisný manuál,nie návod k obsluhe.
jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurotel »

presne tak,kupil som auto, a chcem vediet presne co a kedy sa ma menit,presne aky olej tam ide a vsetko chcem mat jasno. a kziadnemu autu sa nedava len tak servis manual,lebo by servis predjcovia nezarobili ty hnupe "xeqtr". Ja si nic sam nespravim,len si olej kontrolujem pravidelne tak nepis ked si lama do motorizmu.
Sonyque
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 09.05.2007 18:02
Bydlisko: Zvolen
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sonyque »

Preco ho urazas? On to nemyslel na teba ale v duchu predajcu, ze predajca neda servis. manual aby si to zakaznik robil sam. Bolo to myslene vseobecne, preco predajcovia nedavaju servis. manual. Ak tomu spravne rozumiem.
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Vo vacsine navodov na obsluhu by mala byt kapitola so servisnymi intervalmi (vratane materialu, ktory menit) + tabulka specifikacie olejov. Treba navod na obsluhu chytit do hrste este raz a poriadne + nasadit si optiku :zg282:
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurotel »

Ja tu nikoho nechcem urazat! ja tu hladam pomoc, kedze hladam isty druh informacii, zjavne ich nemam a tak sa pytam ci je tu niekto kto by to vedel zohnat na nete alebo inym sposobom. Veci ako intervali vymeny, a podobne nemam k dispozicii, nie su ani v prirucke ani v servisnej knizke. Taketo veci vie len predajca, ktory poslal hlavneho mechanika na skolenia a ma k danemu vozidlu "servis manual", z ktorej ja potrebujem kopiu ale neviem sa k nej dostat. Chapete to jasne a zretelne? Ak mi neviete pomoct tak nepiste ako po niketori. Ak sa chcete bavit o blbich predajcoch tak si vytvorte inu temu.
Ak viem pomoct ja, tak pomozem,ale ak nie tak sa nevyjadrujem len preto aby som uputal pozornost.
Podla mna je tu na tomto fore Vela kvalifikovanych mechanikov a vernych majitelov Mitsubishi Pajero nato aby mitu aspon jeden clovek vedel pomoct.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 48 neregistrovaných