nove Pajero MT ci AT ???

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

nove Pajero MT ci AT ???

Príspevok od používateľa jurotel »

Zdravimvsetkych,hlavne majitelov Pajero 3.2
mam vaznu dilemu ci manual ci automat. Chcel by som sa spytat ako je natom ten ich automat. Aky je medzi nimi v praxi rozdiel. Manual je viac na zabavu a jazdu terenom, v terene manual lepsie brzdi auto dolu kopcom a ide lepsie co sa tyka akceleracie. Nuz mam automat a viem co je pohodlie ale stale neviem neviem. Nejak niesom presvedceny ze by do pajera sa hodil ten automat. PLS poradte ...
hreno
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 22.01.2007 19:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hreno »

zdravym!!!!! ja mam pajero 3.2 DID :zg282: automat" 2006 rocnik aj terene som spokojny"z automatom" a to som skusal riadne kopce,jamy,a zjazdy!!!!!!mal som manual iny tereniak,a uz nie!nedam dopustit na automat" to je moj maly nazor!!! :2f93:
mariob1
Príspevky: 292
Dátum registrácie: 17.05.2006 08:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mariob1 »

So svokrom sme boli minuly rok kupovat v CZ Pajero 3,2 Di-D SWB 2009. Skusali sme aj manual aj Automat... dovtedy jazdil s matualom na terracane a o automate ani neuvazoval...ze vraj to je pre chromých. Ako ten automat vyskusal uz ine nechcel... Auto si kupoval aj na pracu v terene aj na bezne jazdenie...je maximalne spokojny....akurat trosku viac zere, pretoze viac ho toci...v manuale by si uz radil a automat este ide do otacok..
ujoblej
Príspevky: 154
Dátum registrácie: 24.06.2006 09:49
Bydlisko: PO
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ujoblej »

ja som za automat ....
nad manualom by som ani nerozmyslal pri tomto aute
jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurotel »

uz som sa rozhodol. bude to autromat 3.2 diesel swb hnede s 9 lucovymi 18'' diskami. dakujem za rady.
jurotel
Príspevky: 79
Dátum registrácie: 16.01.2007 22:28
Zdieľať na Facebook

mam dalsie otazku,pls znalci pomozte mi

Príspevok od používateľa jurotel »

potreboval by som info ohladne vsetkych typoch a druhoch rozmerov diskov, et, pneu ich sirka vyska a atd. Pajero ma 265/60R18 a chcem tam dat uzsie gumy na 17", neviem ake et tamma byt disku, asi 46, mno a aku gumu na aku vysku. Plus sa chcem soytat ci sa tam vobec da dat 16" ka. Nemyslim ci sa tam zmesti na spolujazdcove sedadlo 16rocna, ale myslim na disk, lol
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 37 neregistrovaných