Mitsubishi Carisma 1,8 GDI 1998

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Yanco-kral
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 07.04.2009 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Yanco-kral »

Jooj dakujem velmi pekne hned zajtra to vyzkusam...Diky moc
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ten reset RJ pri GDI netreba robiť, väčšinou bez neho funguje lepšie ako s ním. Na rozdiel napr. od obyčajnej 1,8 MPI, ktorá sa bez resetu RJ obvykle vôbec nechytí...

Voľnobežné otáčky musia byť stabilné (okolo 750-800/min), pri zapnutí klímy, pootočení volantom a pod. musia okamžite na chvíľu stúpnuť a hneď sa zasa vrátiť späť, nesmú najskôr klesnúť!
Yanco-kral
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 07.04.2009 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Yanco-kral »

Ahojte Ludia...prave teraz som kupil cisto novu bateriu ,lebo som si myslel ze bude baterka zla a s novov uplne nabytov baterkov vobec nestartuje...a toci velmi pomaly...ledva pretaca starter...cize asi dedkujem ze bude zly starter...vie mi niekto poradit kolko stoji taky starter do mitsubishi ??? alebo ci sa neda nejako opravit tento stary ??? dakujem za pomoc
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

1. Dá sa opraviť, zrepasovať, vymeniť uhlíky... Konkrétnu firmu ti ale musia poradiť iní...

2. Dá sa kúpiť iný, použitý: http://moto.allegro.pl/listing/search.p ... gory=50773

3. Dá sa kúpiť nový.

4. Si si istý, že tá baterka je nabitá? Ktovie koľko stála v sklade...
Yanco-kral
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 07.04.2009 20:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Yanco-kral »

Diky moc..vsak nieje to az take drahe...No Bateriu som kupil v obchode u dobreho kamarata...najprv sme ju premerali s takym pristrojom na kotrom vypisalo,ze bateria je spravne nabyta...takze baterka je urcite dobra

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 53 neregistrovaných