Mitshubishi Pajero , nema vykon !!!

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

markpol
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.08.2006 18:48
Zdieľať na Facebook

Mitshubishi Pajero , nema vykon !!!

Príspevok od používateľa markpol »

Mam pajero , 96 , TD , 3 mesiace bez chyby , teraz , ked startujem chyti v pohode , ale pri akceleracii , nema vykon , troska hadze motorom ..... bud je zapchaty filter palivovy , alebo katalyzator je zly , ... poradte

0948 505 123 , prezvonte ja zavolam
SUV4
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 29.07.2009 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SUV4 »

Vymen naftovy filter,skontroluj stryky a modli sa zeby to nebolo cerpadlo. :2f93:
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

no filtre suhlasim ale skor by som to autičko hodil na diagnostiku
nejaka kontrolka mesvieti na palubnej doske?
SUV4
Príspevky: 298
Dátum registrácie: 29.07.2009 20:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa SUV4 »

Fórum Pajero-Clubu Slovakia
Fórum priaznivcov 4x4

Registráciou v tomto fóre sa nestávate členom Pajero-Clubu.
Pokiaľ máte záujem o registráciu do Pajero-clubu pokračujte tu

Skočiť na obsah
Pajero-Club Slovakia

Rozšírené vyhľadávanie Obsah fóra ‹ Fórum Pajero-club ‹ Technické informácie Zmeniť veľkosť písma Zobrazenie pre tlač FAQ Registrovať Prihlásenie
Pajero nejde
Sem môžete písať dotazy, skúsenosti a rôzne ďaľšie príspevky technického charakteru.
Odoslať odpoveď Počet príspevkov: 3 • Stránka 1 z 1
Pajero nejde
od Aldo1 12 Máj 2009, 19:36

Ahojte mam problem z mojim pajerom nechce ist ked ho nastartujem tak si same prida na nejakych 2500ot./min drzi sa tak asi 2 sekundy a zhasne... na plyn nereaguje ide na max 3000ot. je to diesel 2,5 rv. 98 moze to robyt cerpadlo alebo tryski? filter je ok robilo to aj ked som naftu napojil priamo na cerpadlo prosim poradte... Aldo1

Príspevky: 8
Založený: 08 Okt 2008, 19:15 Hore
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Pajero nejde
od nizo 04 Aug 2009, 19:00

Zdravim,
mam podobny problem na 2,5 TD r.v. 96. Do cca 3500 otacok to slape v pohode. A viac to neda ani na volnobeh (plynovy pedal samozrejme na podlahe). Filtre nove, cerpadlo a trysky menene cca 15000km dozadu. Neviem kam sa pozriet najprv. Idem menit rozvody, olej, tak ked uz to bude mimo prevadzky, tak potrebujem radu, kde zacat. Nie ze by mi to vadilo, ale na dialnici pri presune mam obcas pocit ze zacinam pri tych max 110 km/hod zavadzat.
Vdaka
nizonizo

Príspevky: 1
Založený: 04 Aug 2009, 18:47 Hore
--------------------------------------------------------------------------------
Re: Pajero nejde
od Aldo1 15 Aug 2009, 16:53

Ahoj ja už to mam vyriešene bolo to čerpadlo tak som zohnal druhe staršie naštastie nebolo take strašne drahe nejakych tych 200e inak cerpadlo by bolo nadalej ok keby nejaky dobrak predchadzajuci majitel nevibral to jemne sitko co je na vstupe nafty do neho.. Aldo1

Príspevky: 8
Založený: 08 Okt 2008, 19:15 Hore


Toto som stiahol z PAJERO FORUM
markpol
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 06.08.2006 18:48
Zdieľať na Facebook

Problem vyrieseny !!!

Príspevok od používateľa markpol »

Bol to filter , ale nie pri motore ale pod nadrzou taky malicky este pred podavacim cerpadlom .
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 47 neregistrovaných