Cierny dym z vyfuku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

so100ai
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.05.2009 14:45
Zdieľať na Facebook

Cierny dym z vyfuku

Príspevok od používateľa so100ai »

Jedna sa o Mitsubishi pajero 2.5td r.v.1994,pri prudkom pridani plynu zadymy na cierno alebo pri predbehani zamnou zostava cierny dym a zda sa mi ze ma slabsi vykon,slabsie sa rozbehuje ako by mal.Vymenil som turbo nie nove,odpojil som EGR a nic.Myslim si,ze dostava vela nafty,ale ako to mam nastavit neviem.Neviem ako to auto by malo mat vykon lebo som ho take kupil,myslel som ze staci len vymenit turbo,ale som sa mylil.Bol by som rad keby mi niekto poradil v com je chyba a ako sa da preskusat turbo ci ma dobry tlak.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

skus zajst na diagnostiku
soske191
Príspevky: 19
Dátum registrácie: 09.06.2007 07:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soske191 »

Skontroluj rozvody.
jerdna
Príspevky: 246
Dátum registrácie: 10.05.2005 10:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jerdna »

Ked som mal trocha silnejsi diesel a pri predbiehani, ci zaradovani sa z vedlajsej
na hlavnu som mu skocil na krk tiez dymil na cierno - nie je to tym narazovým
extremnym vykonom normalna vec pri dieseloch?

Vykon? Hmmm nemas velmi velke auto a slaby motor :4090:
olapxxx
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.04.2007 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa olapxxx »

možu to byt aj vstrekovacie trysky
so100ai
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 04.05.2009 14:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa so100ai »

Rozvody su Ok lebo som mal hlavu na pretestovanie a zrovnanie, takze som dal nove tesnenie podhlavu,rozvodovy remen,ale vstreky to som nepozrel.A ani nemam istotu na to druhe turbo.Je normalne pri dyzlakov ,ze zadymia?,ale moj tak zadymy ,ze nechcel by som ist na motorke za nim .A auto je asi velke na 2.5td lebo je to 5dverove pajero(tak premna je velke).Moze byt aj kontrolna jednotka na zhavenie a na EGR?Lebo zhavenie je manualne to bolo predtym,takze pedchadzajuci majitel vnom uz nieco zmenil.Nemam ani istotu ci tie vakuove hadicky su spravne ponapajane.Vdaka vam za rady
olapxxx
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 18.04.2007 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa olapxxx »

žhavenie s tým nema nič spoločne to sluzi na podporu pri starte
zilinan
Príspevky: 41
Dátum registrácie: 25.06.2006 17:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zilinan »

jasne ze je to dieselom prudko pridas a ide cierny,ze si z toho nieco robis ked vykuris octavii 2002,tak zadymi na cierno co by si chcel dokedy ist na cito,alebo by si si prial inu farbu,co tak zelenu?nedrbe ti olej do valcov este pripadne?
marel646
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.04.2008 10:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marel646 »

To nieje len tým že to je staré auto ja mam galloper a mam tento istý problém dymy poriadne a žere veľa a výkon nemá žiadny... dve trysky som vymenil dve sú dobré-nepomohlo zistil som že mi podtlakový ventil asi jeden nejde a na turbe sa mi lopatky nenatáčajú.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných