Mercedes 180 CDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

robomac27
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 24.05.2018 13:55
Zdieľať na Facebook

Mercedes 180 CDI

Príspevok od používateľa robomac27 »

Ahojte,

chcel by som kúpiť MB do rodiny.
Potrebujem auto hlavne do mesta a cez leto na výlety, hlavne niečo spoľahlivé.
Je táto motorizácia v poriadku alebo si mám dať na niečo pozor. Neviem sa taktiež rozhodnúť medzi A a B, kedže motor je tam ten istý.

Ďakujem za všetky rady.
tuninka
Príspevky: 897
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes 180 CDI

Príspevok od používateľa tuninka »

Diesel do mesta na krátke vzdialenosti alebo jazdíš veľa km denne po meste? Aký ročník máš v hľadáčiku? kukni recenziu http://www.autorubik.sk/clanky/test-mer ... cdi-80-kw/
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes 180 CDI

Príspevok od používateľa pogo-roll »

sice ti s tym motorom velmi neporadim ale nezda sa mi Ackovy mercedes ako auto vhodne pre rodinu ved je to dost malicke hlavne ak mas deti nakladanie sedacky a pod. ... potom asi skor to Bcko alebo skor nieco uplne ine :40bd: myslim ze to Acko je tak auto pre zenu na nakupy alebo mladeho chalana/babu nie pre oca rodiny ale to je len moj nazor
Diehardqo
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 11.10.2009 13:46
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes 180 CDI

Príspevok od používateľa Diehardqo »

On to je dost dolezity rocnik. Ale predpokladam, ze ak sa bavime o 180 CDI, ktory ma objem 2l tak je to celkom vpohode .. ono tie motory su v principe nesmrtelne .. maju EGR, ktory zvykne robit somariny, ale da sa precistit alebo vymenit a nie je to velka palka. Prevodovka ci 5 alebo 7 stupnov, obe su spolahlive ak s tym nikto nerobil nieco nezvycajne.

Skor ako je aj v tom teste, ono tie starsie rocniky nicim moc nenadchnu .. moj fotrik si to tiez kupil, cely nateseny ako dedinsky sedliak, ze ma "medveda", za ktory dal raz tolko co to ma hodnotu, skoncilo mu to doma nepojazdne hned po kupe a potom do toho musel nasypat dalsiu kopku penazi. Ale kazdemu ukazoval, ze ma "medveda" pod plachtou :) ..

Tiez by som sa radsej pozeral asi po inych znacka. Golf plus, ktory bol spomenuty alebo nieco ine. V tychto rokoch MB zaspalo akoby dobu a ten interiet a vsetko je zalostny .. bluetooth bez moznosti prehravania hudby, displeje 32x32px, materialy, ktore sa olupuju po par rokoch a pod.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes 180 CDI

Príspevok od používateľa patko1 »

neviem aky rocnik ale ak nieco okolo 2008 tak automat neber ani zadarmo lebo ked sa ti pokazi co sa urcite tak budes rad ked dostanes 100 v zbernych surovynach
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes 180 CDI

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

a nezabudnut na hnitie.. :-\
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 64 neregistrovaných