Mercedes E200 - zaseknutá kapota

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zuz.mrvova
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.10.2021 16:49
Zdieľať na Facebook

Mercedes E200 - zaseknutá kapota

Príspevok od používateľa zuz.mrvova »

Zdravím, mám problém s otvorením kapoty na Mercedese E200 2015. Zatiahla som za červenú packu pod volantom a zrejme sa jedna strana kapoty odistila ale druha nie, zostalo to zaseknuté, tak že sa nevytvorila žiadna medzera aby sa dala kapota z vonku odistit, ale auto signalizuje že kapota je otvorená. Teraz mám strach, či sa to čo je zaseknuté neuvoľní počas jazdy a kapota sa otvori práve vtedy keď budem na ceste.
Vopred Dakujem
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Zaseknutá kapota Mercedes E200

Príspevok od používateľa achada »

A jedna tema by nestacila?!
zuz.mrvova
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 23.10.2021 16:49
Zdieľať na Facebook

Re: Zaseknutá kapota Mercedes E200

Príspevok od používateľa zuz.mrvova »

Keby ste aspoň k jednej z mojich tém odpísali k veci bola by som vďačná, ale vy sa zrejme musíte v živote veľmi nudiť keď hľadáte duplicitne témy a komentujete ich bohužiaľ tým nikomu nepomáhajte. Prosím nereagujte keď neviete poradiť
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Zaseknutá kapota Mercedes E200

Príspevok od používateľa oco13 »

Milá pani pozrite sa na dátum výroby svojho vozidla - jediné čo môžete spraviť je kontaktovať najbližší servis a tam vám dajú pokyny. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
achada
Príspevky: 1055
Dátum registrácie: 30.03.2016 12:09
Zdieľať na Facebook

Re: Zaseknutá kapota Mercedes E200

Príspevok od používateľa achada »

Aj keby som hned vedel tak urcite nebudem odpovedat cloveku, ktory si mysli, ze ma dve diery v zadku a je najdolezitejsi na svete a pritom nie je ani schopny si precitat v akej sekcii zaklada temu! :3c90:
tooncreo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.01.2022 14:22
Zdieľať na Facebook

Re: Mercedes E200 - zaseknutá kapota

Príspevok od používateľa tooncreo »

Dobrý deň,
mal som podobný problém - vyriešil som to s technikom MB. Môj problém bol v podstate jednoduchý. Ale na otvorenie prednej kapoty musíte byť v tomto prípade dvaja.
1. Jeden otvorí vo vnútri auta páčkou kapotu a drží páčku otvorenú/vytiahnutú.
2. Druhý zvonku kapotu zdvihne.
3. Ak to povolí, je potrebné dobre prečistiť čistiacim sprejom, olejom zaseknuté časti zaklápacieho systému kapoty a rozpohybovať ich.

Ale môže to byť aj niečo iné, napr. zaseknuté, alebo pretrhnuté lanko. Ak sa teda kapota nedá otvoriť ani tak, v tom prípade je lepšie ísť do servisu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných