Mercedes ML 400 cdi - vadny EGR ventil

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Allroad1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 08.05.2010 11:41
Zdieľať na Facebook

Mercedes ML 400 cdi - vadny EGR ventil

Príspevok od používateľa Allroad1 »

Zdravim Vas chalani....chcem sa spytat ci ste nemali niekto problem niekedy s EGR ventilom lebo mi ho vyhodilo na PC a auto ide v nudzovom režime...Da sa to neako odstranit aby som nemusel novy kupovat???Dakujem za rady :)
ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

EGR ventil sa serie na každom jednom modernejšom aute, u niektorých sa dá vyradiť, u iniektorých nie, ale je to dosť drahá súčiastka...
Allroad1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 08.05.2010 11:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Allroad1 »

ivko1 napísal:EGR ventil sa serie na každom jednom modernejšom aute, u niektorých sa dá vyradiť, u iniektorých nie, ale je to dosť drahá súčiastka...

nooo su tam dva EGR ventile a jeden stoji cca 880 eur....tak je to fakt drahsie :)))))
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Na psa príde vždy mráz...najmä ak sa chladu zámerne vystavuje....

Toto je ukážkový príklad prevádzkovania supervýkonných verzii v stave jazdenky....astronomické ceny nových náhradných dielov nezohladňujú ich vek.....ak sa chcete na týchto prednedávnom top (miliónových) tragačoch ošlahovať, treba si priplatiť.....

Práve preto paradoxne bývajú tieto ex výkvety techniky na trhu jazdeniek najlacnejšie....práve preto top napučená ML400CDI stojí smutne v kúte, avšak sociálka s manuálnou kímou a švihadlami (ale s motorom 270CDI) sa predá....

S najväčšou pravdepodobnosťou bude nutná výmena za nový kus....
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
Allroad1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 08.05.2010 11:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Allroad1 »

markoimportauto napísal:Na psa príde vždy mráz...najmä ak sa chladu zámerne vystavuje....

Toto je ukážkový príklad prevádzkovania supervýkonných verzii v stave jazdenky....astronomické ceny nových náhradných dielov nezohladňujú ich vek.....ak sa chcete na týchto prednedávnom top (miliónových) tragačoch ošlahovať, treba si priplatiť.....

Práve preto paradoxne bývajú tieto ex výkvety techniky na trhu jazdeniek najlacnejšie....práve preto top napučená ML400CDI stojí smutne v kúte, avšak sociálka s manuálnou kímou a švihadlami (ale s motorom 270CDI) sa predá....

S najväčšou pravdepodobnosťou bude nutná výmena za nový kus....

Mam najradsej najmudrejsie reči najmudrejsich...vsak :)
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak hovorí zle dokáž čo hovorí zle, ale ak má pravdu prečo rýpeš? :41c2:
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Allroad1 napísal:
markoimportauto napísal:Na psa príde vždy mráz...najmä ak sa chladu zámerne vystavuje....

Toto je ukážkový príklad prevádzkovania supervýkonných verzii v stave jazdenky....astronomické ceny nových náhradných dielov nezohladňujú ich vek.....ak sa chcete na týchto prednedávnom top (miliónových) tragačoch ošlahovať, treba si priplatiť.....

Práve preto paradoxne bývajú tieto ex výkvety techniky na trhu jazdeniek najlacnejšie....práve preto top napučená ML400CDI stojí smutne v kúte, avšak sociálka s manuálnou kímou a švihadlami (ale s motorom 270CDI) sa predá....

S najväčšou pravdepodobnosťou bude nutná výmena za nový kus....

Mam najradsej najmudrejsie reči najmudrejsich...vsak :)
No dovoľ, ja som až 3. najmúdrejší :41c2: ďaleko múdrejší sú cicmanec a MP3 turbo :d :D
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

A najsammúdrejší je samozrejme admin! lol
horeli
Príspevky: 174
Dátum registrácie: 14.02.2007 06:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa horeli »

Hoši ste mimo,už 2dni som tu najmudrejši ja,lebo sa riadim heslom "NERADNO SI VYŠŠIE PRDIEŤ NEŽ TI STAČI ZADOK HĽADIEŤ"Pozri sa najprv do penazenky či si smädný.Ale vlastne ti to už radili aj menej múdry.Alebo je treba len niečo premerať a vyčistit . lol
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

Opat k teme: aj ja som mal nudzaky, pri ustalenej rychlosti cca 120km/h, dialnica...pri akceleracii, a najvacsej zatazi turba paradoxne nie...diag. vypisovala prekrocenie plniaceho tlaku...EGR som vycistila odstavil...odvtedy najazdenych zhruba 5000km a ziadny nudzak, ani iny problem...Nie v kazdom aute sa vsak da EGR vyradit ciste manualne, v tvojom pripade bude nutny pravdepodobne aj elektronicky zasah. Najidealnejsie by bolo mozno EGR vymenit, ale skoro 900€ je fakt trosku vela. Nuz ale mas ...ako pisu vyssie...ked berieme vychodiskovu cenu-drahe auto a nemozes chciet lacny servis...tak to chodi.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

smutne veru. nezostava nic ine len ist podla hesle - ked chces opicu - musis mat na banany.. :zg282:
Napísať odpoveď

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných