Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa astrak »

Aj takych tu mame. Keby si nebol mentalny atlet, vsimol by si si ze tu radim asi najviac zo vsetkych.

Ako vravím-psychopat.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

Astrak, prave si toto forum povysil z 0.001% hned na 101%
Zatlieskame ti spolocne ?
Teraz vazne, nechces nam povedat kolko profilov tu mas ? Hm ? Cicoš, daj.
Daj foru cas, ako pises odstrel sa niekam so vsetkymi profilmi ktore si vytvoril a hned tu bude forum na inej urovni.
Vlastne si poradil dobre ale pozeraj pri tom do zrkadla.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

peterson999 napísal: 12.02.2022 17:20 Otazka pre vsetkych :
viete aky motor ma ten žlty starší ŠKOLSKÝ autobus co vozi deti do školy v USA ?
Este raz pre pomalsich : americky skolsky autobus

A este pre zdatnejsich :
preco podla vas ma tento motor ?
Vidim ze tato otazka nezaujala ...
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa astrak »

pozri kedy som sa registroval,ty troll.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

To som sa pozrel ako prve.
Si tu 15 rokov ako doma a namiesto toho aby si sa spraval kulturne tak rypes PRAVIDELNE do vsetkych za PRAVOPIS.
Urazas ludi a to bezdovodne (navonok bezdovodne). V skutocnosti rozvracas forum 15 rokov sustavne. Lebo rypes do ludi. Mas pocit ze ja rypem do ludi ked oni do mna nerypu ?
Ako ostrielanemu foristovi nebude problem ukazat realitu kde som ja kedy zarypal do koho.
Ty by si musel pomazat kopec rypani za 15 rokov, mas čo robit teda. Ty si chudak co nedokaze pochopit anilen cloveka co je chudobny, robi za minimum alebo socialny pripad a ho buzerujes za pravopis. Alebo je inej narodnosti a ledva pise. A ty riesis jeho TVRDKY ci ine blbosti ? To tymto dvihas co ? Uroven fora ? Ze nejaky chudak hlada pomoc a ty mu odpises ako ti je zle z jeho pravopisu ? Myslis ze toto potrebuje pocut ? Spamataj sa a ked nepomaha zajdi za odbornikom - svoju diagnozu si napisal, vies kam ist tak ahoj.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa astrak »

chýba ti sebareflexia,nevidíš že si tu na smiech?ty aj ten druhý.Trollko.
speedmann
Príspevky: 96
Dátum registrácie: 26.05.2007 09:01
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa speedmann »

Guru Peterson,škoda že ste si zmenili motto. To prvé Vás podstatne lepšie vystihovalo. "Verstapen sa dostal k titulu F1 2021, ako slepý k husliam. :d :D " Hamiltona totálne odfajčili. Ale radšej tu treba riešiť 2.2D Mazda. Ináč bavím sa dobre.
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

astrak napísal: 13.02.2022 00:12 chýba ti sebareflexia,nevidíš že si tu na smiech?ty aj ten druhý.Trollko.
A ty azda nevies ze smiech je najlepsi liek ???

Tak uz sa usmej, je tvoja volba ci zivot stravis pochmurny alebo vesely ...
Ale na zaciatok by sme si mohli dohodnut ze vulgarizmus, urozky, utoky pojdu bokom a potom sa mozeme kludne rehotat aj spolu na pive. A naozaj nemusis dzubat ani ludi za gramatiku.
Predved sebareflexiu, zvysenie urovne fora a ja sa pridam a este ta podporim. Vyhovuje ?
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
peterson999
Príspevky: 527
Dátum registrácie: 03.01.2022 23:07
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa peterson999 »

speedmann napísal: 13.02.2022 00:50 To prvé Vás podstatne lepšie vystihovalo. "Verstapen sa dostal k titulu F1 2021, ako slepý k husliam. :d :D " Hamiltona totálne odfajčili.
Som rad ze sa bavis, prepac ja kazdemu tykam, ak vadi, napis (motorkari si vsetci tykame automaticky je to zvyk).
Ja som dokonca hovoril ze to vitazstvo Maxa bolo dohodnute pre zvysenie sledovanosti ale nechcem byt za konspiratora, cize je to akoze hoax. Nechce sa mi verit do posledneho zavodu isli s rovnakym poctom bodov a ze posledne kolo obehol a este tak triumfalne Hamiltona...
Na druhej strane Hami je tazky profik a ma konexie vo FIA (nie on ale sefovia). Hami sa dobre bavil na Maxovi, umyselne ho parkrat tukol, vedel ako to urobit aby on akoze nic - ja muzikant a Max to nezvladol... Proste Hami je profik a vie lepsoe ako to chodi aj ako ťuknuť / neuhnuť a vytrestat Maxa. Max bol zas dost utocny celkovo ale to k F1 patri. Max ma gule ako mal Senna. Ja tu show az tak nesledujem ale syn to berie vazne a vdaka nemu mam vycuc na podnose co mi vyhovuje. Kukat hodiny ako kruzia ma nebavi - nuda. Max ma vypilovane jazdenie v motokarach, to co stvaral obdivoval aj nas vicemajster SR. Teba si uvedomit ze F1 je tiez biznis a ma to pravidla aj plan a za oponou sa hra dalsie divadlo. Je to ako politika. Nie je to iba o jazdeni v aute. Ja mam radsej klasiku a nie tie strategie. Ale to uz by 90% ludi chapalo ako rozpravky a hoax radsej nepokracujem. Obaja su famozni jazdci. Narodili sa v spravnej milionarskej rodine, nebol problem polozit 30 mega aby sa dostali tam kde su a moznost vyuzili. Ale museli makat a to nenormalne, za to im patri moj obdiv.

Motto prve mohlo urazat 80% naroda tym bielym kuceravym a to druhe dokazem tiez, len treba cas.
Sranda musí byť aj keď na chleba nebude ...
Keď sa rúbe les, lietajú triesky. Za čistý stôl a víno mi to stojí.
Plávam proti prúdu, piškám proti vetru...
Múdry sa pýta, hlupák vie všetko ...
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa sjaro »

Počúvaj mladý muž, keď budeš mat toľko praxe čo tu máme niektorý z nás tak potom sa prídi porozprávať.
Pri 120000 vymenili podložky a pritiahli v mazde vstrekovače (a to som ich musel po nich vymeniť lebo tam dali väčšie a nesadli do diery) a pri 150000 som zistil ze je v motore viac nafty ako oleja lebo dva z troch teplomerov boli KO, a sústavne sa púšťa la regenerácia.
Motor má dnes 250000 a žiadne vačky sa nemuseli meniť. Pri 200 odišiel senzor tlaku.
Tak neviem čo tu stále melieš tvoje teórie.
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa astrak »

:28b7:
Naposledy upravil/-a astrak v 13.02.2022 08:56, upravené celkom 1 krát.
astrak
Príspevky: 149
Dátum registrácie: 31.08.2007 17:56
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa astrak »

peterson na Modrej streche ťa to už nebavilo?Sa vyžívaš v tom ,ked sa prezentuješ ako "odborník"Ved ty si obyčajný zasierač for a troll.Ale zas,ked tu príde niekto nový a narazí na teba,tak uznávam pôsobiš celkom dôveryhodne a kludne ti aj uverí.Ale stači čítať dalej a dalej a zrazu zisti,že z akože odborníka je (nenapadá ma slušné slovo).Odporúčam diskutujúcim si pozrieť jeho profil a názory na tej modrej streche.Už to tušim niekto raz dával.

https://www.modrastrecha.sk/forum/kuren ... ne/?page=5


pivec
@peterson999 Pocuj ty ovca. Ze ty si ten mantak co sa tu pravidelne prihlasuje vzdy pod novym kontom a zasobuje toto forum extremistickymi a uplne zvratenymi nazormi ? Ze si to ty ? Frfle na vsetky moderne vymozenosti, hlavne, ze sedi za pocitacom a rozdava svoje mudrosti na internete.

Chlape fakt sa uvedom, sice narabas s pojmami ohladom zdravia ako rakovina a alergie, ale uvedom si, ze kedze ludia nevedeli, ze nieco take existuje, tak to ani nezapisali do "mudrych knih", z ktorych cerpas inspiraciu. Ak by bola pravda, vsetko co tu pravidelne pises, tak ako je mozne, ze priemerny vek neustale stupa ??? Ved by sme uz mali davno umierat v styridsiatke. A pritom stale dookola riesime co so starymi ludmi, dochodcami, ktorych je vela a dlho ziju ? A ziju stale dlhsie a dlhsie a dlhsie ...

Ludia zomierali este pred 100rokmi jak na beziacom pase. Ludsky zivot nemal vobec taku hodnotu ako dnes. Zili vo vlhkych, studenych domoch prerastenych plesnami. Prisla chripkova vlna a kosilo ich to jak na beziacom pase, prisiel mor, prisla tubera, cierny kasel, nemali absolutne sancu voci tomu. A tie kachle, kozuby, pece a kurenie v nich tomu vobec nepomahalo. Vecer teplo, rano zima, vzapati dostali zapal pluc. Trochu ochoreli, zoslabli, nemal kto nalozit do pece, pripravit zasoby a bolo po nich. Zivotne podmienky boli tak zle, ze o tyzden by si nas prosil, aby sme ta odtial zobrali prec. A priroda sa tomu normalne prisposobila, ludia rodili jak na beziacom pase, kazdy mal 6-10deti, polovica z toho preprezila detstvo, z tej polovice dalsia zomrela tesne po tom, ako zalozila dalsiu generaciu a sem tam z toho poctu sa niekto dozil 60rokov. A toho uz povazovali za velkeho pamatnika, jedneho zo 100 co prezil ... V takych podmienkach ti ludia zili ... Neohrozovala ich wifi, nenicila im zdravie podlahovka a rekuperacia, a aj napriek tomu vacsina rychlo skapala ...
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

Petterson, urobil si jednu zakladnu chybu a to, ze nevies kedy prestat. Kazdym prispevkom sa posielas do vod kde iritujes coraz viac ludi. Navyse pises veci ktore su uplne mimo. Tak ako som ti uz raz pisal, su tu ludia, ktorym nesiahas skusenostami ani po clenky. Navyse tie rozpravky koho kde poznas a kolko toho mas. Navyse ked ta niekto vyvedie z omylu, ako ja pri tom motore 2,3 Disi kde som ti linkol, ze je to motor od Mazdy a nie od Fordu si mi ani nepodakoval, ze som ta posunul dalej.

A k tvojej otszke ohladom motora zlteho busu, neviem ktory myslis.

Ked tento, tak je to hlavne diesel od Cumminsu, a CATu a propan.

https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Saf-T-Liner_C2

Ked tento, tak je to benzin tak isto ako diesel a propan

https://en.wikipedia.org/wiki/International_3300
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa gnagy »

Človek, ktorý sa registroval na tomto fóre pred 5 týždňami a má tú drzosť písať, že tu radí druhým najviac zo všetkých. Nevidíš si na špičku nosa, tvoja arogancia a povýšeneckosť prekračuje limit normálneho človeka.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Mazda 2.2d Skyactiv do 3-2015

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

S tým zadieranim vačiek u dieslovych Mazd prišiel ako prvý Vaculik.

Pred tým mali Mazdy problémy s riedenim nafty olejom a príšerne drahým DPF systémom.

Keďže neviem, čo je na tom všetkom pravda, čo je spôsobené nekvalitnou naftou, nesprávnym spôsobom jazdy dieslom, olejom atď, keďže v Mazda 6 diesel som sedel - išiel iba pár km a oproti vtedajšiemu Peugeot 406 hdi to bolo chrochtadlo, prosto nepríjemné auto, ktoré sa chcelo hrať na "športovo strihnute"... Niekedy v roku 2002-3??

Čiže, nemám reálne skúsenosti. No a Vaculik to dotiahol do extrému :

So žiadnym autom nemá REALNE skúsenosti, ale
opisuje vsetky auta tak, akoby najazdil na každom aspoň 1 mil km....

No a jeho sledovatelia ho citujú, pridávajú fantazmagorie..., najčastejšie ešte deti. Z pohľadu vodičských skúsenosti.

Až sa rozprávky vydávajú za skutočnosť... :40bd:
,

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných