Mazda 3 , CX3

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

diana519
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 23.06.2020 12:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa diana519 »

Celkom ste má zaujali tým Mitsubushi ASX . Ideme to zajtra popozerať a uvidíme ????
kapoja
Príspevky: 344
Dátum registrácie: 26.03.2007 22:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapoja »

cobo77 napísal:Len tolko chceli sme s manzelkou cx3 ale kocik tam nevojde vobec,neviem aka si vysoka ale stredovy tunel mi slusne vadil pri pravom kolene a to mam 178cm... je to vlastne mazda 2 s vyssou karoseriou, skusali sme 2.0 so 110kw a 4x4 slapalo to super, klasicka mazda 3 je vnutri priestrannejsia, razvor je 2700mm takze aj pohodlnejsie... zalezi kolko vas bude sedavat v aute, v cx3 pri mojich 178cm sadla manzelka za mna a kolena som citil na chrbte dostatocne :40bd:
A manželka má 2 metre? Ale teraz Vážne mám cx3 už 4roky necelých 70000km autíčko šlape ako hodinky tak rýchlo a za tak málo peňazí budeš benzín ťažko hľadať, ropáky nemusím, ale je pravda,že je to malé pozerám aj ja niečo väčšie, pred 4 rokmi som to kupoval za 15000,-. A čo sa týka vozenia nákladov tak som tam viezol 180cm chladničku a kufor bol zavretý, tak ten kočík čo sa tam nevošiel to bol asi pre štvorčatá :40bd:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

uplne urcite si nemal natotalku sklopene zadne sedadla, zrejme aj predne spolujazdcove.
A teraz si predstav rovnaku konfiguraciu a matku s dietatom v autosedacke ktoru si ty urcite mal ked si viezol tu 180cm chladicku...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lubo zase to nie je o aute ale o hlavičke pacienta ktorý chce niečo previezť. Ukáz mi majitela CX3ky ktorý do nej nahádže 30 kačíc alebo 4 odstavčatá. V dobách keď ešte sa telefonovalo len z pevnej linky a fotilo flexaretom sa bežne prepravovali kočíky aj na streche a haranti dnu. lol Shade 100l a bicykel v prednom kufri bol normálny jav aj na ceste prvej triedy. To len dnes sú ludia fajnoví a nevedia čo od samopaše. :40bd: :40bd:
Ak chcete vedieť čo a ako sa má prepravovať tak na YT je videí z ruska pomerne dosť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

protiargument je premavka vtedy a dnes...

na skodofke boli koncatiny sucastou deformacnej zony :40bd:
to plati aj o aute ktore je uz iba hrzdzavou skrupinou :4090:
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

kapoja sedel som v tej cx3 jke a vzadu je to biedne,ja mám 178 cm a manzelka cca 160cm,sedela bokom aby mi kolenami nemasirovala chrbát, mal som cx3 jku na víkend ale nakoniec som ju nevzal, lebo ked dás autosedacku detom z toho strcia nohy a kedze je to postavené na podvozku mazda 2,tak toho miesta tam jednoducho nie je ,mozno tak pre soféra a spolujazdca.... neviem si predstavit sediet vpredu a vzadu dve autosedacky,nakladanie podstatne horsie ak tak radsej cx30 tka,ale tá 02/2019 este nebola v predaji,ked som kupoval auto ja.........mozes príst, ukázem ti ako pohodlne sa sedí v tucsone najma vzadu ... :2f93:

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných