Vymena tachometra Mazda 6

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepe159741
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.01.2020 14:21
Zdieľať na Facebook

Vymena tachometra Mazda 6

Príspevok od používateľa pepe159741 »

Ahojte všetci, chcem sa spýtať, rozhodol som sa kúpiť Mazdu 6 2013-, veľa z nich sa predáva s tachometrom je sú aj kmh aj mph, koľko asi tak stojí výmena tachometra? Máte niekto skúsenosti alebo len ja som taký špekulant? :2f93:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

mph masinku si nekupuj, je to dovlecene najskor z Anglicka (neverim ze je to z Ameriky) kde budes mat problemy na STKckach v buducnosti kvoli svetlam. Anglicke svietia inak ako slovenske.

Navyse, ak su to masiny dovlecene zvonku, na 99% to boli osuntele vozy s obrovskym najazdom, dotiahnute ciganmi, a/alebo silne havarky ktore sa vonku neoplatilo opravovat kvoli cene prace ci uz v autorizaku alebo mimo neho. U nas sa to nejako polepi niekde u Jozka v garazi a hajde predat Pepemu.
pepe159741
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.01.2020 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepe159741 »

Som bol v tom ze mozno pre nejake krajiny sa to talto vyrabalo, diky za odpoved :)
pepe159741
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 25.01.2020 14:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepe159741 »

A cize, ak si mam vybrat ze odkial brat auto ci napriklad Nemecko alebo Polsko tak urcite Nemecko, v polsku je kazde taketo.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Som bol v tom ze mozno pre nejake krajiny sa to talto vyrabalo

jezisko ano, presne tak - takto sa to vyrabalo pre krajiny ktore pouzivaju MILE NAMIESTO KILOMETROV. Anglicko, Amerika, Japonsko :)

V polsku ze je kazde taketo milove... si v zivote nepocul ze v Anglicku je vela poliakov ?

To ze maju ine svetla som ti prezradil az ja - no samozrejme, ked jazdia po opacnej strane cesty, tak ich lave svetlo nebude svietit rovnako ako nase lave svetlo pretoze by svietlo dvadsat metrov do lavej priekopy ze ? A ich prave svetlo, ktore ma osvetlovat najvacsiu cast cesty, bude zrejme svietit inak ako nase prave svetlo ktore nemusi svietit 20 metrov do stromov napravo od cesty...

A tie havarky a zlepene opravy to uz je len taky malinky bonus k tomu vsetkemu. Co si myslis ze oni vozia len tie najlepsie najdrahsie najcukrikovejsie kusy aby ich potom tunak o 2.500 km dalej predavali s obrovskou stratou pre tvoje dobro ?
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

To jako myslis, ze vsetky taketo su prekopavky z pravostranneho riadenia na lavostranne? Alebo v anglicku sa toto auto predavalo aj s volantom na lavej strane?? Asi nieee... :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných