Mazda MX-5 Miata 1998-2002

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mazda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

GeeKooN
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 05.01.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Mazda MX-5 Miata 1998-2002

Príspevok od používateľa GeeKooN »

Co si myslite, je taketo auto vhodne pre mladeho vodica, ktory auto pouziva iba obcas - nedochadza po prace autom - a chce si zajazdit na niecom sportovejsom - stahovat sa tiez s nim nebudem :) motor iba 1.6. Ma niekto s MX-5kou osobnu skusenost?
Rolfos
Príspevky: 550
Dátum registrácie: 27.11.2006 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rolfos »

Kamarat to mal jako prve auto a asi do mesiaca islo do srotu. Je to zadokol a dost lahke, takze pre neskuseneho vodica moze byt nebezpecne. Myslim, ze to ma plastovu kasnu, takze ani mensie opravy nemusia byt najlacnejsie. Ked mas uz skusenosti s cimsi silnejsim, mas auto kde garazovat a nebyvas niekde na severe SVK, kde byva dlho sneh, tak chod v pohode to toho.
GeeKooN
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 05.01.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa GeeKooN »

dakujem za odpoved...preco si myslis, ze na to potrebujem garaz?
lanken
Príspevky: 1404
Dátum registrácie: 14.08.2006 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lanken »

GeeKooN napísal:dakujem za odpoved...preco si myslis, ze na to potrebujem garaz?
teraz sa dajako rozmnozili bakterie co zeru plasty a ked zavres do garaze tak tam s nedostanu
flashman
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 30.11.2008 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flashman »

Ja mam MX-5 r.v.2000 uz 3 roky. Nema to plastovu karoseriu ani nahodou! 1.6-ka ma 110 koni...a je to velmi zive auto. :300f: Pre neskuseneho vodica aj trosku nebezpecne ma velmi sportove jazdne vlastnosti, jazdit v nom je ozajstny zazitok! Ak nad MX-5 rozmyslas chod nejaky vyskusat a urcita ta to auto dostane!!! :28b7: :2f93: V madarsku je MX-5 club zvikavaju organizovat rozne stretnutia.... ozaj zabava!!! WWW.MIATA.HU :3035:
GeeKooN
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 05.01.2009 16:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa GeeKooN »

neplanujem auto rozbit hned :3035: a potom pred kazdym autom mam respekt, nech uz je akokolvek pomale. cize nehrozia riskantne jazdy s autom, ktore nepoznam. a garaz sa da prenajat za 35 ojro na mesiac, cize pouvazujem aj nad tym...ale nemyslim, ze by niekto okusoval Mazdu, nie je to predsa MB ani BMW...
Napísať odpoveď

Návrat na "Mazda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných