Lancia Lybra - vymena celneho skla

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lancia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Keď 50 - 70€ nie je vela prečo chcú týto len 28€. http://www.autosklo-servis.sk/product/l ... skla-4763/ Na tom skle a materíále až tak vela nemajú.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

pýtajú menej za robotu, ale viac za materiál. Svojho padíka tam majú tak či tak.

na druhej strane, vyrezať sklo s vyrezávačom je otázka 5 minút. Viac zaberie ošetrenie a príprava na ďalšie lepenie.
edd
Príspevky: 489
Dátum registrácie: 10.04.2009 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa edd »

Je jasné že tam tie prachy musí mať. Nik z Nás nerobí zadarmo a nie len na seba . Nik pri rátaní väčšinou nevidí priestory, kúrenie , náradie a kvantum poplatkov. Ak to urobí na ruku bez papiera ani s tej 50€ mu vela neostane. Robil som 91-93 v rakúsku v autoservise a nalepil som tých okien xy a nebola to žiadne veda. Snáď len občas bolo treba pozhadzovať dáke plasty. Rezali sme ocelovým lankom ale aj vzduchovým nožom čo bolo najpohodlnejšie - najrýchlejšie. Nie som mechanik len som tam šiel na 3 dni na brigádu a zostal som niečo cez dva roky.
Franc1644
Príspevky: 836
Dátum registrácie: 28.01.2010 17:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Franc1644 »

Jaj,predsa len maju v niecom vyhodu tie felicie a podobne :D
Praskne sklo na felicii,za 10€ kupis z favorita, stare sklo vykopnes, gumu ocistis,namastis bravcovou mastou, zoberes susedke snuru z vesania na pradlo a vymalovane. Ked to ide dobre, pol hodinka so vsetkym.
:2f93:
Zadavatelke temy: hladal by som sklo niekde na bazozi,alebo tu,na autobazar.eu. ,nevidim dovod kupovat fungel nove. Teda,pokial garazservisak suhlasi.

Návrat na "Lancia fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní