Lada Kalina 1,4 16V

Diskusia ohľadne vozidiel značky Lada

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tereziab
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 05.04.2012 06:53
Zdieľať na Facebook

Lada Kalina 1,4 16V

Príspevok od používateľa tereziab »

Dobry den/Ahojte.
Mal by som otazku ohladom skusenosti na Ladu Kalinu 1,4 16V kombi okolo roku 2009. Uvazujem o kupe tohto typu, kedze nechce velke auto no chcel by som skor kombi. Ake mate skusenosti , na co si davat pozor? Prosim piste iba ty, co s autom maju skusenosti. Chcem realne info. Nepotrebujem komentare ako su kup si radsej Fabiu ( mal som cest aj toto vlastnit ), Clio a podobne. Dakujem
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Na to ti nikto nic nenapise kalina zigulak??? Kde to chces opravovat.kazdy ta s tym vyhodi prec.top gear maju aj rusi svoj top gear tam ti to vysvetli.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Kto ti čo napíše keď to auto vidno raz za uhorský rok... skôr sa zaujímaj o dostupnosť dielov, opraví to každý ako aj iné primitívne auto...
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

S dielmi dnes neni problem pokial nejde o nejaky amg mercedes z 1982 a treba predny naraznik a pod skor znalost servisov co to ma za techniku od opla od daewoo je malo tych zigulakov na trhu u nas.no lpg je hromadne homologizovane.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zaleží akým štýlom to auto chceš používat...

ak raz do týždňa na nákupy a v nedelu do kostola, prečo nie....

A dostupnosť dielov poriešiš,tam kde Ti to auto predaju,

NO PROBLEM
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

neexistuje dovod, preco si vybrat prave to auto, v konkurencii neobstoji.
Vyber je minimalny, tusim su tu tak 4 na predaj, najazdy srandovne, takze nikto nevie, ci sa to dozije 200 tisic. Pozri sa tam na fotky, je vidiet, ze sroby pod kapotou su hrdzave... pod kapotou, kde nejde vela vlhkosti. Ako moze potom vyzerat podvozok?
Ja som pozeral kalinu aj prioru uz davno asi pred 7 rokmi, staci zavriet oci, buchnut dverami a uplne pocujes buchnutie dvermi skoda 120, rok 1990.
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

relevantne info

Príspevok od používateľa sarusian »

ti daju na ladafore http://forum.ladaklub.com , sedel som v nej, ale model. 2013, uvazoval som aj kupit, ale v ke mali len bez klimy a dovoz nejak haproval koli padajucemu rublu, ako zakladne priblizovadlo okolo komina moze byt, na kombik ma mensi kufor
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Sused má to auto, kúpil ho nové asi pred poldruha rokom, predtým mal tiež takú nejakú podobnú z tých novších Lád, len skoršie vyhotovenie.
Keď som ho nedávno spovedal že čo ho k tomu viedlo, tak priznal že predovšetkým cena, ale že on si na posledné vychytávky v ponuke áut nepotrpí a toto má všetko čo on v aute potrebuje a že má s ladami novšej generácie dobré skúsenosti, nič závažné sa mu za posledné roky nepokazilo, takže je spokojný.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Auto sa kupuje a vyberá aj aby si mal zabezpečený bežný servis v dostupnom čase a priestore. Takové LADA už nieje LADA čo mala karbec a opravovali sme si to doma pod barákom. Ja ti nevím karle,muselo by to byť minimálne v rovnakej výbave a aspoň o tretinu-štvrtinu lacnejšie opoti iným zavedeným značkám aby som sa na také dal namotať. Bežné auto treba to či ono objednám v hocktorých autodieloch súčiastku. LADA neviem neviem. Môj názor nemusí byť automaticky 100%ne pravdivý. Ja len že mi to príde ako zbytočná potencionálna komplikácia do budúcna. A vo všeobecnosti, čím ten ktorý dovozca súčiastok menej vozí a predáva tým viac rastie marža aj cena pre zákazníka. A je to možno aj o druhovýrobe súčiastok a aj o tom že ak má monopol na dovoz tak si to nechá riadne zaplatiť. A na vrakáči na to nezoženieš už vôbec nič. A každý na to bude pozerať pomedzi prsty .
sebo113
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 26.10.2016 15:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sebo113 »

pidizvi napísal:neexistuje dovod, preco si vybrat prave to auto, v konkurencii neobstoji.
Vyber je minimalny, tusim su tu tak 4 na predaj, najazdy srandovne, takze nikto nevie, ci sa to dozije 200 tisic. Pozri sa tam na fotky, je vidiet, ze sroby pod kapotou su hrdzave... pod kapotou, kde nejde vela vlhkosti. Ako moze potom vyzerat podvozok?
Ja som pozeral kalinu aj prioru uz davno asi pred 7 rokmi, staci zavriet oci, buchnut dverami a uplne pocujes buchnutie dvermi skoda 120, rok 1990.
V 1990 sa už nevyrabali. :38eb:
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sarusian »

VLADY napísal:Auto sa kupuje a vyberá aj aby si mal zabezpečený bežný servis v dostupnom čase a priestore. Takové LADA už nieje LADA čo mala karbec a opravovali sme si to doma pod barákom. Ja ti nevím karle,muselo by to byť minimálne v rovnakej výbave a aspoň o tretinu-štvrtinu lacnejšie opoti iným zavedeným značkám aby som sa na také dal namotať. Bežné auto treba to či ono objednám v hocktorých autodieloch súčiastku. LADA neviem neviem. Môj názor nemusí byť automaticky 100%ne pravdivý. Ja len že mi to príde ako zbytočná potencionálna komplikácia do budúcna. A vo všeobecnosti, čím ten ktorý dovozca súčiastok menej vozí a predáva tým viac rastie marža aj cena pre zákazníka. A je to možno aj o druhovýrobe súčiastok a aj o tom že ak má monopol na dovoz tak si to nechá riadne zaplatiť. A na vrakáči na to nezoženieš už vôbec nič. A každý na to bude pozerať pomedzi prsty .
ak byvas nedaleko ukr. hranice, skocis do uzhorodu a mas vsetko na ladu za 50% oproti nasim autosuciastkam, pricom je to ihned, kedze viac-menej to drzia skladom a kedze to nie je alkohol a cigarety, nemas problem previest cez hranicu, akurat ta to stoji ten cas a nervy na hranici, alebo si to das doniest "profesionalnemu nosicovi" :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Lada fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní