Nestabilný Jaguar S-type

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

peteros
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 05.11.2009 14:02
Zdieľať na Facebook

Nestabilný Jaguar S-type

Príspevok od používateľa peteros »

Vlastním Jaguar S-type, 2,7d, pri jazde nad 120km/h hlavne na dialnici auto je značne nestabilné, teda nachylne na jazdu vo vetre a vo vyjazdených kolajach. Niekedy sa mi zda ze to ,,ustreli,, do boku aj pol metra. Znacne neprijemny pocit. Pneu 245/40/R18 riadne nahustene, bol som na geometrii ta je OK aj mi kontrolovali zavesenie kolies vraj bez vole. Jazdim s tym takto uz rok nastastie dialnice moc nevyuzivam a na okreskach jazdi skvelo. Ale rad by som sa s niekym poradil, ci je to len stavom nasich ciest alebo mam hladat nejaku chybu aj v aute. Podotykam, auto ma zadny nahon. Dakujem za postrehy.
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

tento problem moze mat urcite viacero pricin.. pridam aspon svoju skusenost... presne taketo nestabilne auto (aj ked uplne inu znacku a auto mam mensie) som mal aj ja.. pri vetre ustrelovalo na dialnici... pricina - vymlatene ulozenie ramena praveho zadneho kolesa...
benky71
Príspevky: 243
Dátum registrácie: 06.01.2008 08:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa benky71 »

dosť podobný problém som mal aj ja,na inom aute,boli to také ťyčky na riadení,s klbom a prachovkou,
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

tych aut nie je vela, takze presnu pricinu ti nikto nepovie, ale som presvedceny, ze pojde o nieco mechanicke.

Skratka preverit ulozenia, ramena, tlmice, capy..

Je to sice jaguar, ale stale len obycajny stroj :-)
Mass111
Príspevky: 609
Dátum registrácie: 03.04.2009 19:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mass111 »

Predne uloženie zadných ramien.
Napísať odpoveď

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných