Jaguár - kúpa motora v Gliwiciach

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

MartinRS
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 20.02.2007 20:35
Zdieľať na Facebook

Jaguár - kúpa motora v Gliwiciach

Príspevok od používateľa MartinRS »

Zdravím,prosím vás v Gliwiciach sa dajá kúpyt aj motor do Jaguara??Dakujem
bombalino
Príspevky: 1721
Dátum registrácie: 28.11.2010 20:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bombalino »

Priamo na burze skôr nie tam sa im motory nechce moc tepčiť ,ale v okolitých sklepoch nájdeš všetko možné.Skús Bociana pri Katowiciach. :41c2:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

urcite sa da, len to nebude take jednoduche ako keby si chcel 1,9 TDI, kedze tychto aut sa nepredava- nekradne az tak vela :41c2:
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

zbehni si na polske Allegro.pl nájdi človeka ktorý taký motor má, a dohodni sa rovno s ním, určite lepšie si zbehnúť k nemu priamo , ako ti ho má valiť na "burzu", on by s ním ani taký problém nemal ako ty, chcem vidieť ako vlečeš motor 500m do svojho auta, stačia mi taký čo vlečú dvere cez pol "trhu"...
pytlak
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 07.09.2008 15:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pytlak »

pohladaj na allegro.pl
tigerko
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 15.03.2010 09:00
Zdieľať na Facebook

Re: Jaguár - kúpa motora v Gliwiciach

Príspevok od používateľa tigerko »

MartinRS napísal:Zdravím,prosím vás v Gliwiciach sa dajá kúpyt aj motor do Jaguara??Dakujem
Ako uvádzajú vyššie,skús aj servre s koncovkou .pl, a nedá my uviesť svoju osobnú skúsenosť z Gliwicamy (napíšem to skrátene,aby som nenudil):
Nazdar chlapi,máte prevodovku aj s kardanom na to a to auto"pýtam sa relatívne slušne vyzerajúcich pánov. "No že áno ale,nemajú ju pri sebe,že ak prídem o 1,5 až 2 hod. tak privezú!" Dohodli sme cenu zložil som 500,- zlotých zálohy, a s kubánskym úsmevom minúť zostávajúce "lowe" na kurence,krídla a sprostosti(bola s nami aj moja polovička) . Po 3 hod. dojdem naspäť,s obavou, že meškám. Prevodovka,kardan pripravené,len prvý dojem kazilo,nejak zvláštne ukončená káblovačka (automat)s nej, flexou poštrajchaná príruba,a pod., proste kto to demontoval mal naponáhlo. Poviem si: to sú služby pre zákazníka,expresne,lacno. Doplatím cenu,kývnem na švagra nech otvorí vráta na ducate. Berem aj z jedným z tých polských fešakov prevodovku do rúk,no v momente ju púšťam na zem. Tá nebola zohriata,tá bola priam žeravá!!! Na moju otázku,že čo to je:"Nech še pan nenervuje,že to o.k.!" "Tak toto ja nechcem, davaj peniaze, a ber si to naspä!" Toho druhého slušne vyzerajúceho predajcu tak tiež požiadam o vrátenie peňazí,on na to čo že to potrebujem oni my to nepredali!!! Mávam v hotentónčine napísaným papierom,že vraj doklad o kúpe. Zrazu z dvoch predajcov sú piati. Pomyslím si: no úžasne!!! Budeme to mať aj z "relaxačnou,celotelovou masážou", situáciu zachránil švagor:" Joj aký ste milý, že nám to aj naložíte,tuto mojho švagra(ukazujúc na mňa) včera seklo v krížoch tak nemôže dvíhať ťažké." Prevodovka aj kardan zhrkotali na korbe v ducate, zaplesli sme dvere. Ti garantujem, že v ten deň sme na ducate spravily rýchlostný rekord, a rekord v nonstop jazde bez cik-pauzičiek a pod.zastávok keď aj vy veziete manželky alebo tomu podobné persóny. Tak vela zdaru pri zháňaní a neskôr aj kúpe! :prison: :prison: :prison:
iv@n
Príspevky: 226
Dátum registrácie: 29.01.2007 10:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa iv@n »

to som nepochopil, bola akože čerstvo ukradnutá tá prevodovka?
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

TIGERKO - vies, pracovna teplota oleja prevodovky je cca 80-90st, pri nahanani aj trochu viac , ak je dobre chladenie. takze sa nediv, ze ked bola čerstvá-voňavá, tak bola aj horúca ako chleba :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní