Jaguar XK8 4,2 V8 - kde sa nachadza stitok s kodom motora?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jaguar

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

radoch
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 09.09.2009 17:46
Zdieľať na Facebook

Jaguar XK8 4,2 V8 - kde sa nachadza stitok s kodom motora?

Príspevok od používateľa radoch »

Zdravim chlapi, znamy doniesol toto auto r.v. 2003 z DE a na KO v LC nenasli stitok s kodom motora, tak ak by niekto vedel kde presne sa tento stitok nachadza, bol by som mu vdacny. Diky
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

na KO sa kontroluje cislo motora?
radoch
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 09.09.2009 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoch »

no ja presne neviem co sa tam kontroluje ale znamy povedal ze hladali kod motora (nie cislo) a nenasli ho lebo nevedia kde ho na tomto type auta maju hladat, cislo asi nepotrebuju ale len kod, nevies kde by ten kod mohol byt vyrazeny alebo ak je na stitku tak kde sa ten stitok nachadza???
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja som blbec, prepac... ked uz niekto nerozozna kod motora od cisla motora, tak to je fakt zle.

Poradit ti priamo neviem, poznam ale jedneho co robil vo firme kde predavali volva a jaguare. Zavolam mu vecer, teraz je nedostupny.
radoch
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 09.09.2009 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoch »

matur napísal:KONTROLUJU KOD MOTORA,NIE CISLO,ALE PROBLEM JE TO KO,SU ZA TO PLATENY ABY ONI ZISTILI KDE TEN STITOK JE.
ano je to problem KO, len ze oni povedali ze na KO ziadne auto nemali tak dlho a aj tak ze ten kod nenasli tak ja neviem v com je problem....
radoch
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 09.09.2009 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoch »

mp3turbo napísal:ja som blbec, prepac... ked uz niekto nerozozna kod motora od cisla motora, tak to je fakt zle.

Poradit ti priamo neviem, poznam ale jedneho co robil vo firme kde predavali volva a jaguare. Zavolam mu vecer, teraz je nedostupny.
ok, dakujem za ochotu... :300f:
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Mali zavolat do IRISU. Ale co vlastne chcete od KO. V mojom pripade technik KO nevedel ako sa otvara predna kapota na Focuse. Tak co potom nejaky Jaguar. :41c2:
markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

co takto vziat do hrste palubnu literaturu ktoru nema a pohladat v nej v stati Maintenance??? Tie informacie su tam zobrazene aj graficky....

Okrem toho je to starost pracoviska KO, neviem naco to teraz riesi pol Slovenska...
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
radoch
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 09.09.2009 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radoch »

markoimportauto napísal:co takto vziat do hrste palubnu literaturu ktoru nema a pohladat v nej v stati Maintenance??? Tie informacie su tam zobrazene aj graficky....

no ale on nema k tomu autu ziadny manual, tak to nema kde pozriet...

Okrem toho je to starost pracoviska KO, neviem naco to teraz riesi pol Slovenska...
no lenze oni na KO to hladali ale nenasli a my to teraz musime najst a ukazat im miesto s kodom motora aby ho mohli overit
Napísať odpoveď

Návrat na "Jaguar fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných