Prezutie pneu a záruka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

qwertrq
Príspevky: 1696
Dátum registrácie: 16.09.2011 21:32
Zdieľať na Facebook

Re: Prezutie pneu a záruka

Príspevok od používateľa qwertrq »

No, ja som bol vcera menit jednu gumu. Podarilo sa mi prerazit bocnicu, tak za prezutie 17'' na ALU disky zapytali 12 euro a to som mal vraj zlavu, lebo aj pneumatiku som bral od nich. Pozeram ich cennik, tak za prezutie celeho auta by bolo nieco cez 60 euro. Pokial by som mal aj TPMS ventily, tak prezutie vyde na 65 euro.
Pokial by sme sa bavili o SUV na 17 s TPMS, tak prezutie takeho auto vyde na 80 euro, len tak fukne.
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 926
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Prezutie pneu a záruka

Príspevok od používateľa db69 »

ja som prezúval 215/75 R17,5 nákladné pneu.24€ vyzutie obutie 2ks. Staré gumy som si zobral.niekde za staré pýtaju 5€ ale nopsledy som platil 10€ kus.na bločku "špeciálne pneuservisné práce" 20€
Používateľov profilový obrázok
cicmanec842
Príspevky: 78
Dátum registrácie: 07.07.2023 08:56
Zdieľať na Facebook

Re: Prezutie pneu a záruka

Príspevok od používateľa cicmanec842 »

Všade, kde predávajú nové pneu, sú zo zákona POVINNÍ ich aj preberať, bezodplatne, bez podmienky kúpy nových a podobných slovenskopodnikateľských vyfikundácií!!!
Používateľov profilový obrázok
db69
Príspevky: 926
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Prezutie pneu a záruka

Príspevok od používateľa db69 »

cicmanec842 napísal: 12.09.2023 18:54 Všade, kde predávajú nové pneu, sú zo zákona POVINNÍ ich aj preberať, bezodplatne, bez podmienky kúpy nových a podobných slovenskopodnikateľských vyfikundácií!!!
šak som za to neplatil ,platil som za špecialne servisné práce. a sú čistý.chodim ešte do jedného pneu servisu,a tam to zoberú bez debaty,ani sa nepýtajú.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných