Hyundai Getz 1.5

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

milanovanocnamora napísal: 13.03.2023 14:06 Totálne bahno je keď moderátora robí senilný dedo, ktorý o tej práci nemá ani len šajnu a maže len to čo sa jemu nehodí! :3c90:

Klameš len sa práši a dobre o tom vieš.Nechaj si vyhladať čo kde a komu som niečo vymazal.Celé tvoje pôsobenie je o zlomyselnosti,protivnosti,stačí čítať príspevky,názor si hravo urobí každý.Jediný cieľ prečo sa navážaš do každej témy nech je o čomkoľvek,je niečím ľudí naštvať,naznačiť že sú hlúpy,že sa nevedia opýtať atd atd .Pokojne nech z teba urobia hoci aj moderátora,ja akurát vymažem túto adresu
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja ti mažem témy,tak čítaj ...ani vlastnú omylom duplicitnú nemôžem
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico- jeden je pohlad Milanov, druhý je pohlad tvoj, a tretí je pohlad ostatného sveta. Pre teba bol peterson primitív pre iného byť nemusel. Ja som pre teba debil, pre iných som najsamlepší chalan pod slnkom. V tom je tá rozmanitosť sveta, každý deň ma naserie niekto iný. :300f:
Ku mazaniu - ničomu nepomáha a je zbytočné - na včerajšiu tému si spomenie tak 10% ludí a na pol ročnú nikto - treba všetko nechať padať do prepadliska dejín. :4012:
V tejto téme napr. prečo zmizlo všetko okrem príspevku peknychlapec? :::
pretože niceboy je virtualna postavička vytvorená na zakazku vedenia a predsa nemažeme samého seba. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zloduch jeden,klameš v kuse...aby ti kvôli mne boli zrušené práva, jediný dôvod si bol ty sám a tvoje „moderovanie

Asi ťažko,lebo vrátenie sekcií sa mi nemalo prečo vrátiť,boj z tebou prebieha permanentne.Ale to nie je boj pre nič,je to boj aby toto fórum aspoň trolinku ašpirovalo na fórum pre ľudí,a nie na sešlosť zloduchov a trotlov.Ono toto fórum totiž kedysi bolo ozaj vynikajúce a v rámci slovenska výnimočné z obrovskou návštevnostou a oblubou.A čo je teraz ? A nie je tajomstvo kto ho ťahá na dno
db69
Príspevky: 918
Dátum registrácie: 18.06.2020 19:48
Bydlisko: okr. Galanta
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa db69 »

mhlavaty napísal: 13.03.2023 19:12

A čo je teraz ? A nie je tajomstvo kto ho ťahá na dno
toto fórum je už len paródiou .a nie je to len zásluhou niektorých prispievateľov. Praktiky typu : založenie témy od niekoho kto sa v ten den zaregistruje a potom už žiadna ďalšia komunikácia,alebo mazanie úplne normálnych komentov ktoré sa snažia aj poradiť. moc na serióznosti fora neprispievajú .Ale ako sa hovorí" keď máš kľúče od miešačky si BOSS"
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa oco13 »

oco, ak niekto píše o tom, že si má každý pomôcť sám a kto toho nie je schopný, nemá nárok na život alebo o veľkých svetlách alebo schvaľuje komunistických vrahov, tak to v hlave nemá v poriadku.
Cico, ale uvedom si ako funguje príroda na planete. Všetko čo robí človek od svojho objavenia sa na tejto zemi ide proti prírode - takže ja len schvalujem návrat k pôvodnému základu. Prečo by človek mal byť niečo viac ako hocijaký iný tvor na planete? a ako si prišiel na to že schvalujem komunistov??? nezmysel, schvalujem len to čím držali ludí na uzde. Rovnako ako napríklad schvalujem že v starej Sparte hádzali novorodené dievčatá zo skaly - bránili tak premnoženiu bacila menom človek. :4012:
Edit - ten facebúúk mi príde taký čajíčkový , Vladko je sralo, pre mňa vzorom je Džingischán.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa pogo-roll »

hmm zaujimave ale clovek je tvor "rozumny" (teda az na urcite percento populacie :40bd: ) od prirody a tym sa vlastne od zvierat odlisuje teda sa totalne vyclenil ale nie svojou volou ale bolo mu to dane evoluciou ktora je v sulade s prirodou ...tak teda ide proti prirode alebo vlastne ide podla prirody ak si uvazime ze je v konecnom dôsledku sucast prirody ...?

cicmanec uvedom si ze sa tu hadate o zmazanych prispevkoch na fore a nejakych krivdach z pred x rokov ale stale o krivdach na fore to naozaj stoji za to? :40bd:

a peterson je teda riadny debil veru tak
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa oco13 »

BTW, peterson je už nejaký čas späť pod iným menom...
Fzubaty ?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa fzubaty »

Chlapci vedla a tazko.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ty si úbožiak.....Kvôli domnelej krivde z minulosti sa háda Milanko, lebo sa nevie cez ňu preniesť
Cez akú krivdu ? Mne sa žiadna krivda nediala,nedeje ani nebude.Ja som v pohode,robím čo ma baví a jediné prečo som sa tu hádal z hajzlom ako ty bola snaha to tu ako tak udržať normálne. Dnes vďaka takých idiotom ako ty mi je už hanba sem aj chodiť.Vždy po strete s tebou sa cítim ako by som preliezol žumpu.Písal som x krát aby ťa dali na poriadok,ani len ťuk,také je toto fórum.Serú na to maximálne.A mať tu meno je už hanba.Vždy som rád pomohol ak sa dalo,ale toto už nie je prostredie pre pomoc,len pre hádky,zlobu,zlomyselnosti.Pokoojne si to tu zober na povel ty Blaha tohto priestoru
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa pogo-roll »

oco13 napísal: 14.03.2023 07:19
BTW, peterson je už nejaký čas späť pod iným menom...
ved preto som napisal ze je a nie ze bol ale drzi svoje spravanie na uzde teda nikoho velmi nenasiera , co tak to tiez skusit ? mozno sa tu bude dat lahsie dychat na tomto fore .... ja neviem ako mhlavaty ale u teba som si vsimol ze do neho zabrdas dost casto (a nie len do neho) .... treba si priznat jednu vec mhlavaty je jeden z mala co sa snazi odbornu uroven tohto fora trochu drzat a ano podla mna si za to zasluzi aj urcity respekt ... ze ci obhajuje VAG to by som ani nepovedal skor pise veci podla svojej realnej skusenosti na druhej strane ty VAG hanis pri kazdej prilezitosti a nezda sa mi ze podla vlastnych osobnych skusenosti .... ale tak ci onak si myslim ze sa aj rozdielnosti v nazoroch daju vacsinou riesit aj inak ako osobnymi invektivami
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa mhlavaty »

milanovanocnamora napísal: 14.03.2023 10:37 Žiadna krivda sa ti nestala, asi preto to tu furt spomínaš a vyplakávaš ako ťa zrušili bez slova a nechali ti len sekciu Pre ženy... :::
Hajzel zajebaný...nikdy to nespomínam,vždy a zásadne iba v odpovediach tebe ty potkan,nikdy sám od seba.Ja si nepestujem žiadne krivdy,som spokojný zo svou existenciou.Debata s tebou je ako pád do žumpy,dokolečka trepeš svoje klamstvá,urážaš,obviňuješ,svoje choré myšlienky pripisuješ druhým dokolečka dokola ako verklík.Ja ťa môžem osrať jedine tak z Manderláka
Hovno si bol,si a aj ostaneš,lebo si zosobnené zlo,voš
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Getz 1.5

Príspevok od používateľa fzubaty »

Cicmanec, už si s tým neskutočne trapný.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: truck123, uwa0907253858 a 56 neregistrovaných