Hyundai i40 - nafta pri vstreku

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

RiSKanTT
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 28.07.2011 13:10
Zdieľať na Facebook

Hyundai i40 - nafta pri vstreku

Príspevok od používateľa RiSKanTT »

Zdravím, potrebujem radu. Predávam svoju i40 a včera sa na ňu boli “pozrieť” davaj romovia pričom jeden stihol keď som druhému ukazoval vnútro niečo v motore odpojiť a následne pri jazde začali tvrdiť, že auto neťahá a zasvietila kontrolka motora, že aby som im dal zľavu a podobne. Hneď som ich niekde poslal. Len teraz potrebujem radu, že čo mohol odpojiť. Auto neťahá, ledva ide 30tkou a pri jednom vstreku je nafta, vrčí, asi kde iba na tri valce.

Vďaka za každú radu vopred.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

najprv by som si otrieskal hlavu o stenu a potom zacal odznova...uz si ich videl v i40 ??...ako si ich mohol pustit k autu, oni nikdy nic neopravia, pokazia aj nakovu...najskor to bude hadicka, kabel a pod., tak podrobne hladaj...ale vyborna vystraha pre kaskaderov, co chcu takto predat auto....
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aby bola viditeľná nafta tak musí unikať.Treba skúsiť utiahnuť (zrejme palivová trubka)
A z jednou skupinou sa obchody nerobia nikdy,ani kúpa ani predaj.Kto si koleduje ten nájde
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Už som sa s týmto stretol skušajú stále . Bud prerezal alebo prepichol hadicu pripadne povolil holender na vstreku ....záleži koľko mal času .
Rada je dat to do servisu lebo očividne si nevieš poradit , pripadne skus pri nastartovanom motore pozerat .
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

pri nastartovanom motore to musi vidiet, to na tri valce trasie ako besne...teda ak ide na tri valce...
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Toto by si mali prečítať ľudskoprávni aktivisti. Buď rád, že si im to nepredal, či už so zľavou alebo bez nej, ešte by si mal problémy s prepisom.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Tipol by som to na prepad na niektorom vstreku, tak vie este ist mimo jeden valec, ak by bola povolena trubka, ze nejde vstrek tak uz neurobi tlak v rampe.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Som rasista, áno natvrdo verejne sa k rasismu priznavam pri stretnutí s týmto etnikom. Na starej adrese som vyrastal na ulici,kde mesto do vybývaních domov sťahovali cigáňov olašov vlahov. Ulica bola asanačné pásmo, ľudí postupne sťahovali do novopostavenych panelákov, a ich prázdnych domov cigáňov. Cigáň sa ti díva do očí a ľavou rukou ti šacuje lustruje tvoju peňaženku v zadnom vrecku nohavíc. Toľko bitky čo vyfasovali ale nebolo pre nich platné, toto brali akože bitka na indiánov, ale keď uy38ali žandári príslušníci VB bol aj na mesiac dva kľud. Naložili im plendreky,facky na iný by to ťažko preglgol, tak ich ešte osprchovali hadicou v psej voliere čo používali na umyvanie áut, a odviezli za mestečko a pešo domov pred nimi. Toto tým k0rvá.m chýba bič a malý dvor. Osudová chyba,alebo lakomosť ťa oslepila, Cigáň sa narodil, je ním teraz a aj zomrie. Nič teraz len hľadaj odrezany kabel dieru v hadici, náradie používajú iba britvu, od detstva ma každý Cigáň britvu vo vankúši. Takže bodno rezne miesto hľadaj.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Každý inzerát odo mňa či mojej rodiny musí obsahovať vetu:Rómska menšina a AAA auto NEVOLAŤ!
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pepo a myslíš, že biely to nespraví? niektorí sú horší ako romovia.
Mňa táto téma skôr doviedla k takému zvláštnemu zamysleniu.
Čo vedie človeka predať dobré auto cudzím luďom.
Prvé čo ma napadlo - prečo predáva? veď auto kupujem s tým aby som ho mal tak dlho ako sa len dá a čo najlepšie zhodnotil peniaze do neho vložené. Dobre stávajú sa aj nečakané situacie, OK ale ak je auto dobré, nedávam ho na inzerát, ale posuniem v rodine, známym, kamarátom, kolegom.
Proste ja žijem v tom, že auto čo sa predáva cudziemu má nejaké viac či menej vážne chyby.
Samozrejme je neseriozne druhému robiť zle, ale s tým počítam skôr ako ktokolvek prekročí prah mojho domu. Čiže ak dám inzerát na bazoš tak dopredu viem že prídu ludia čo ma chcú podviesť, oebať a podla toho sa správam.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Neverím, že by niekto, kto príde kupovať auto by riskoval tak, že by úmyselne poškodil auto.
A aby ešte presne vedel kde má pichnúť... :40bd:, tak, aby nič nebolo vidieť a došlo k strate výkonu.. /samo, stačí urobiť dierku do sania, ale to sa dá ľahko odhaliť /

Prosto, génius.

Trochu menej filmov pozerať.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Netreba pozerať filmy,stačí sa ako bulo rukama oprieť na blbom mieste.typicky háklivé sú vždy napr koncovky prepadov na vstrekoch.Somár už pohladom vie poškodiť,a ľudia sa odjakživ nevedia naučiť že stačia oči,a nemusia všetko ochytať ako opice (lakovne by vedeli rozprávať)
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Predpokladám, že je tam plastový kryt.., pochybujem, že ho dávali dole, že by kupujúci chytal čo vidí.
Ano, súhlasím, dá sa pokaziť - poškodit neopatrnym hrubým dotykom, ale to už musí byť sakra zhoda okolností.

A asi niečo podobné sa stalo v tomto prípade.
Loslamos
Príspevky: 124
Dátum registrácie: 16.01.2020 18:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Loslamos »

lubos zimovcak napísal:Neverím, že by niekto, kto príde kupovať auto by riskoval tak, že by úmyselne poškodil auto.
A aby ešte presne vedel kde má pichnúť... :40bd:, tak, aby nič nebolo vidieť a došlo k strate výkonu.. /samo, stačí urobiť dierku do sania, ale to sa dá ľahko odhaliť /

Prosto, génius.

Trochu menej filmov pozerať.
ty si fest mimo pred nedávnom si básnil ako ľudia sci-fi spôsobom kradnú 20 ročne auto a zrazu neveríš že niekto by urobil tak máličko abo pichnúť planzetakom alebo povytrhnut hadičku ... pripadne ja by som ešte tipol povytiahnuty kábel z váhy vzduchu... veci ktoré urobí človek za sekundu ale keď si niekto prečíta tie tvoje bludy z minula tak si musí j-ebn-út hlavu o stenu a smiať sa jak joker :28b7: :28b7: :28b7:
lubos zimovcak
Príspevky: 3424
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Jasné, každý je GÉNIUS ako Ty...
Vďaka Bohu, že Ťa tu máme.
Stavím sa, že PRESNE vieš, kde na čo máš siahnuť, čo prepichnut, čo vybrať, na aute... :40bd:

Samozrejme, najprv si to natrenujes na nejakom cudzom aute, ROVNAKEJ značky a motorizácie....

Takže, na cudzom, alebo svojom aute si najprv natrenujes, čo máš spraviť, urobíš niekoľko pokusov, hokusov, PRESNE budeš vedieť, ešte vystihnes čas, keď sa majiteľ nebude pozerať...

Pričom, keby prišli dvaja Indiáni, tak nespustis z nich oči...

Ako vidím, si fakt kus... génia. :40bd: :::
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných