Hyundai Elantra

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

A čo z toho je také, že si na to nemohol prísť sám? iks mínus ypsilon? :41c2:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

take rady dali z ineho fora
O toto sa mi jedná - ak už dali rady, tak načo sa pýtať znova
A oprava auta je totalne individualna záležitosť. Nie auta , ale jeho majitela
Sú ludia , ktorým sa oplatí opraviť aj totalku, a sú zase takí čo sa im neoplatí ani vymeniť gumičky do stieračov.
Takže na tvoju otázku jediný kto pozná odpoveď si ty sám.
https://cs.copart.com/v1/AUTH_svc.pdoc0 ... bcd9f5.JPG
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Klaudiu 79 napísal:...a zaujimave na cz fore to pochopili hned a boli aj norvalne odpovede ale tvoja jednobytova logika na to nema
Keď to na CZ fóre pochopili, a dali Ti aj odpovede, tak načo píšeš aj sem?Čo robíš skúšku správnosti?
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

počuj ty trojjazyčný expert :d :D "či sa oplatí" je otázka hodná Nobelovej ceny... to ktorá srnka má vedieť koľko máš peňazí v peňaženke,aký máš citový vzťah k autu,koľko ďalších áut máš na dvore, koľko si ho chceš ešte nechať :d :D niekto by to opravil bez debaty iný to zanesie do šrotu.... keď si taký mudr.c tak použi svoju trojjazyčnú hlavu a rozhodni sa.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No zle sa to číta, tá agresivita od väčšiny prispievajúcich je ťažko pochopiteľná.
Zadávateľ sa dosť hlúpo pýtal, zo zadaných informácií sa nedalo nič vymyslieť a k tomu ešte aj skratkovito reagoval, no neviem či je z toho cesta von.
Ako niektorí napísali, pre každého má nejaké auto inú hodnotu, podstatné je či si auto chceš nechať, ak áno tak nejaké euro by nemal byť rozhodujúci parameter, pretože ak sa auto s výhodnými vlastnosťami dá do poriadku, tak v budúcnosti to možno už bude bez ďalších nákladov.
Ale to všetko je bez dostatočných informácií len veštením zo sklenenej gule.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai Elantra

Príspevok od používateľa scendo »

Klaudiu 79 napísal:...po naraze do kufra poistovna vicislila opravu na420e no aeste by trebalo pletenec a rozvody a manzetu na poloos
Ak auto nema ine zavady, ma len "tuknuty zadok" (nepozname rozsah, foto) treba porobit rozvody, vlnovec a manzetu, poistovna zadotuje 400eur, nieje co riesit, treba porobit a vozit sa dalej. Kedze sa nepise o stave korozie, motora, interieru, predpokladame ze je tam je vsetko v poriadku, skoda srotovat...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Uprimne, aj ja som len naslepo triafal, lebo naozaj rozsah poskodenia po havarii nikto z nas nepozna, ako ani technicky stav a celkova kondicia auta, vsetko od coho sa odvija cela rentabilita investicie, ale to vsetko ti uz napisali vyssie. Z fotografie poskodenia by sa dalo ako-tak odhadnut cena opravy, mozno ak by sme auto videli a poculi, vedeli by sme si urobit nazor o celkovom stave, ale su auta co su aj bez "poistnej udalosti" suce do srotu uz po 10-15rokoch a naopak su aj 25rocne denne jazdene auta ktore sa stale tesia dobrej kondicii. Ved len posud sam, aky je rozdiel medzi autami nizsie, su "po naraze do kufra" oplati sa opravovat? Ale plati co som pisal, ak auto nieje zhumplovane, skoda srotovat, nasypat par stoviek do auta, nieje ziadna hrozna investicia ak je vizia este par rokov pojazdit.

ObrázokObrázokObrázok
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných