Hyundai i30 N Line - posed

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

braga a nesedí ten tvoj kolega na zadnom sedadle s tým že predné je odmontované ?:)
maskes
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 04.02.2020 18:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa maskes »

Ako vravia ostatny kolko ludi tolko chuti...treba len skusat a skusat co ti najviac vyhovuje zober. Čo niekomu vyhovuje tebe nemusi.... ja som mal napríklad niekedy pred 25 rokmi Fiat Tipo a vo vnutri to bolo neskutocne priestranne auto...niekto ho nechcel ani vidiet a ja nemozem nan povedať kriveho slova takze tak.
Kocman85
Príspevky: 127
Dátum registrácie: 27.11.2008 20:43
Bydlisko: HE + KE
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Kocman85 »

herin napísal:braga a nesedí ten tvoj kolega na zadnom sedadle s tým že predné je odmontované ?:)
Hightower z Police Academy I :)
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

herin napísal:braga a nesedí ten tvoj kolega na zadnom sedadle s tým že predné je odmontované ?:)
cuduj sa svet nie , sedi normalne na prednom
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Tu sa niečo opýtať, to je ťažký zločin :d :D
Kórejci (a Ázijci všeobecne) robia autá s malým interiérom, takže sa do toho treba posadiť. V ktoromkoľvek hnújdaj showroome ťa radi usadia.
Ja mám 185, čo je síce menej ale tiež nie málo, ale mne napríklad vyhovuje "stiesnený interiér" viac, ako keby som mal kabínu ako obývačku. Takže mi napríklad viac vyhovuje BMW 3 než 5 alebo 7. O blbých SUV ani nehovoriac...

Skôr než posed sa zaujímaj o to, či chceš dať tie nekresťanské prachy za kórejskú mikrovlnku. Ono to totiž ani náhodou nemá tých 270 koní ako sa tvária. Chcelo sa to so mnou naháňať a na pravekom BMW 3 so sériovými 180 koňmi + chip ma dobehol až keď som ubral. A to sa teda chlapec snažil :-) A to nemám ani 240 koní, skôr tak 230 - a podstatne vyššiu váhu.........
Proste ázijcami udávané výkony treba brať s taaaakou rezervou. Samozrejme nehovorím, že to nemôže mať dobrý podvozok alebo brzdy, ale ten výkon to nemá ani omylom.
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No on sa zaujíma o variantu "N line" čo je 1.4T 140PS, nie i30N
RL81
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 05.02.2020 15:50
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai i30 N Line - posed

Príspevok od používateľa RL81 »

driver07 napísal:Zdravím , chcem sa opýtať či tu má niekto skúsenosti s Hyundai 130 N Line. Hlavne ma zaujíma aký je tam posed,výhľad,sedačky, miesta na kolená atď nakoľko mám 196 cm a s týmto mávam trošku problém. Prípadne odporučiť nejaké podobné auto v podobnej cene s príjemným posedom aj pri mojej výške. Ďakujem za odpoveď.
cicmana si nevšímaj jeho názore sú len kritizovat a nie radiť. Aj ked sa ho to netíka. Vieš to je človek čo brúzda po forach a len komentuje nepodstatne veci a potom ked ti to tu vsetko skritizuje tak uteka na modrehokonika pre radu. Kamoš v tom jazdil mal ho a predal ho. Hovoril ze saze to taky zazrak nieje lacný interier,tlacidla sa mu odrali po mesiaci(zevraj) . Kúpil starší nisssan Z350 a teší sa z neho viac. Ale 100 ludi 100 chutí. Urcite by som ho za tie peniaze chcel otestovat. Zavolaj na slovakiaring mozno ho tam maju a vyskusas. Ten fastback sa mne paci viac v tom N. Prajem ti štastný výber. Ked tak daj vedet ked ho kupis ake je. Maj sa
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

jergusko napísal:Tu sa niečo opýtať, to je ťažký zločin :d :D
Kórejci (a Ázijci všeobecne) robia autá s malým interiérom, takže sa do toho treba posadiť.

Skôr než posed sa zaujímaj o to, či chceš dať tie nekresťanské prachy za kórejskú mikrovlnku. Ono to totiž ani náhodou nemá tých 270 koní ako sa tvária. Cm.
Same kydy.
1. Inmterierovo su korejci priestrannejsi ako vacsina konkurencie. Pozri napr vybermiauto.cz tam su aj namerane vnutorne rozmery.

2. I30n na okeruhu nijako nezaostava za konkurenciou vid napr https://fastestlaps.com/comparisons/iupmf0iebr7s

Takze trepes kocky aj celym tym ciganskym bmw ci na com to jazdis.

Ked chces okydavat, daj cisla a fakty - dojmy si nechaj pre kamaratov z pomocnej skoly :zga28:
matoBA09
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 24.03.2010 16:25
Zdieľať na Facebook

Re: Hyundai i30 N Line - posed

Príspevok od používateľa matoBA09 »

driver07 napísal:Zdravím , chcem sa opýtať či tu má niekto skúsenosti s Hyundai 130 N Line. Hlavne ma zaujíma aký je tam posed,výhľad,sedačky, miesta na kolená atď nakoľko mám 196 cm a s týmto mávam trošku problém. Prípadne odporučiť nejaké podobné auto v podobnej cene s príjemným posedom aj pri mojej výške. Ďakujem za odpoveď.
auto vyborne, za tie peniaze nie je co rozmyslat ked vezmeme do uvahy kvalitu spracovanie a vybavu. v Bratislave je teraz jeden v autobazare AB na Vajnorskej ulici s 10tkm a zlavou cca 4tis oproti novemu. Auto ma 5 r zaruku, nie je co riesit.
stivx
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.01.2020 19:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stivx »

Vsetko super a nie je co riesit... az kym nedojde na servis. :d :D
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

jergusko napísal:Tu sa niečo opýtať, to je ťažký zločin :d :D
Kórejci (a Ázijci všeobecne) robia autá s malým interiérom, takže sa do toho treba posadiť. V ktoromkoľvek hnújdaj showroome ťa radi usadia.
Ja mám 185, čo je síce menej ale tiež nie málo, ale mne napríklad vyhovuje "stiesnený interiér" viac, ako keby som mal kabínu ako obývačku. Takže mi napríklad viac vyhovuje BMW 3 než 5 alebo 7. O blbých SUV ani nehovoriac...

Skôr než posed sa zaujímaj o to, či chceš dať tie nekresťanské prachy za kórejskú mikrovlnku. Ono to totiž ani náhodou nemá tých 270 koní ako sa tvária. Chcelo sa to so mnou naháňať a na pravekom BMW 3 so sériovými 180 koňmi + chip ma dobehol až keď som ubral. A to sa teda chlapec snažil :-) A to nemám ani 240 koní, skôr tak 230 - a podstatne vyššiu váhu.........
Proste ázijcami udávané výkony treba brať s taaaakou rezervou. Samozrejme nehovorím, že to nemôže mať dobrý podvozok alebo brzdy, ale ten výkon to nemá ani omylom.
BMW 3 je vnútorným priestorom neskutočne malé auto a lepšie je na tom podľa mňa aj Fabia, "ázijcami udávané výkony to nemá ani omylom"To vážne?Čiže ak si kúpim "ázijca" a bude mať v TP uvedený výkon ja neviem 100 kw, a pôjdem si uzatvoriť poistku, poviem poisťovákovi:počuj, sprav mi to lacnejšie veď 100 kw to má len v TP, v skutočnosti to má možno 65-70 kw? ::: Ja by som to tvoje slávne BMW vyklepal(hlavne v zákrutách) aj z bratovou +-25 ročnou Primerou GT ktorú mal ešte nedávno a to mala 110 kw.

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní