Hyundai Santa fe 2006 - vypínač hmloviek

Diskusia ohľadne vozidiel značky Hyundai

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

fuchs714
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 14.02.2010 19:05
Zdieľať na Facebook

Hyundai Santa fe 2006 - vypínač hmloviek

Príspevok od používateľa fuchs714 »

chcem sa opýtať na nypínač zadných hmloviek,mal som zapojený príves a menil som žiarovky na hmlovkách prívesu troška to skratlo a od vtedy mi spínač nedrží,ked ho stlačím tak nedrží hned ho vypne,neviete niekto či to može byť poistkov ak áno ktorá to je dakujem
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

Toto nemyslis vazne. Co mas pravitko v r.i.t.i ze sa nevies zohnut a pozriet poistky? Hadam ked nieco skratlo tak same prve p.r.d.n.e poistka. Ci?
peto166
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 14.06.2009 14:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peto166 »

..prve p.r.d.n.e poistka. Ci?
no to by mala.. no mozno mi neuveris, ale stalo sa mi uz aj take, ze poistka ostala cela, ale dana vec vyhorela.. (pach "flambovanych" dratov)
teda ani nie tak mne, ale kamosovy... (ale to je jedno)
proste pichol zly drat tam kam nemal :d :D

tak ci tak, poslane na reklamaciu, reklamacia kupodivu uznana, este sa mu aj ospravedlnili.. :d :D a on hlupak tam este zacal robit bordel, ze ako je to mozne, ze nova vec len tak to lahko odide ze co su to za sunty, co to predavaju.. predavac chudak z neho cely vystresovany nevedl co skor.. no mal som vtedy dost :40bd:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak si menil žiarovky a dačo skratlo tak si musel mať ten spínač zapnutý....a to sa predsa nerobí!!!! vždy sa žiarovka mení vo vypnutom stave! Poistku ti prídem pozrieť.... :40bd: Alebo pošlem polovičku...to zvláda aj ona a pritom je blondínka... :2f93:
Napísať odpoveď

Návrat na "Hyundai fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: accordcl9 a 65 neregistrovaných