VIN KOD

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

blablabla15
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.03.2021 17:34
Zdieľať na Facebook

VIN KOD

Príspevok od používateľa blablabla15 »

Dobrý den,

Nenašiel by sa tu prosím niekto kto by mi vedel zistiť počet kilometrov podla VIN kódu ?
Už som zaplatil na 2 dvoch stránkach a dozvedel som sa všetko okrem kilometrov.
Bol by som Vám veľmi vdacný.
Jedná sa o vozidlo honda CRV : SHSRE6740EU224708
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

To čo chceš je Výpis z registra prevádzkových záznamov vozidiel. Takže platba do tretice.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

No bohužial, sú 10-tky webov ktoré za poplatok ponúkajú preverenie historie vozidla a človek sa dozvie akurát tak 50 nepodstatných informácii a tú ktorú chce mu to neponúkne.

Ja som si u svojho chcel len tak pre "srandu" preveriť či nebolo stočené a teda pravdepodbne nebolo, pretože záznam z USA->CZ orientačne sedel, nasledovala kúpa mojou osobou z CZ + záznam po dovoze na SK a odvtedy dalších 10 rokov o zázname ani "ň", ale kedže vozidlo vlastním celú dobu ja tak viem že za tých 10 rokov k stočeniu nedošlo
Takže "Carvertical" odomna vyžobral tuším 16€ a z aktuálnych informácii som sa dozvedel že vozidlo nie je v pátraní zo žiadnej z 50 krajín, kde to "preverili"
blablabla15
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.03.2021 17:34
Zdieľať na Facebook

VIn kod

Príspevok od používateľa blablabla15 »

Ďakujem za vaše odpovede .
Presne toto som zistil aj ja že toho tam je kopec a zároveň nič ..
Preto som to skúšal touto formou keďže som čakal že či náhodou sa tu nenájde niekto kto by mal prístup k nejakému programu a by mi vedel s daným problémom pomôcť .
Ale tak skúsim to ešte nejako
blablabla15
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.03.2021 17:34
Zdieľať na Facebook

VÍN kód

Príspevok od používateľa blablabla15 »

A bolo to tam aj uvedené že to zisti údaje o stave km a to z rôznych zdrojov a zistilo mi to nabehaných 8km a to bol záznam z roku 2014 ...
Napísať odpoveď

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných